נגישות
 • טיסות זולות לדרום קוריאה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לדרום קוריאה

דרום קוריאה
טיסות - סדירות
29.07.19 - 05.08.19
החל מ: $780
הזמן
דרום קוריאה
טיסות - סדירות
30.07.19 - 09.08.19
החל מ: $813
הזמן
דרום קוריאה
טיסות - סדירות
30.07.19 - 13.08.19
החל מ: $789
הזמן

מידע על דרום קוריאה

 דרום קוריאה היא מדינה מדהימה השוכנת בחצי האי קוריאה שבמזרח אסיה. היא גובלת במזרח בים המזרחי, במערב- בים הצהוב, ובצפון מופרדת על ידי שטח צבאי מיריבתה, קוריאה הצפונית, הקומוניסטית. דרום קוריאה היא מדינה דמוקרטית, עיר בירתה היא סיאול הקוסמופוליטית, המעוררת התפעלות בקרב כל באיה.
 
במהלך ההיסטוריה נאלצה דרום קוריאה לתמרן מבחינה פוליטית, תרבותית וכלכלית בין יפן וסין. שתי האומות הללו עיצבו חלקים נכבדים מהזהות האתנית, הדתית והתרבותית של הקוריאנים. למזמינים טיסות לדרום קוריאה צפוי מפגש תרבותי מרתק עם אחת האומות השקטות, המנומסות והנעימות ביותר בעולם.
 
רק שלושים אחוזים משטחה של דרום קוריאה מנוצלים להתיישבות, כאשר על שבעים האחוזים הנותרים מתפרסים רכסי הרים שנושקים לשמים. בנוסף לשטחה היבשתי של המדינה, משתייכים אליה עוד 3,200 איים מרהיבים ש"טובעים" בים צלול-צלול, יפה יותר מכל מה שאתם מכירים.
 
דרום קוריאה היא מעין מקום מפלט סודי למטיילים ישראלים שגילו אותה ובחרו דווקא בטיול לדרום קוריאה על פני טיסה להודו, תאילנד, סין ויעדים פופולאריים נוספים. טיול בדרום קוריאה הוא מסע מרתק בין ערים מדהימות, פארקים לאומיים מרהיבים ביופיים וערב רב של תרבויות, שפות ומנהגים. טיסה לדרום קוריאה תוביל אתכם להרפתקה בלתי נשכחת.

מזג אוויר, טיסה לדרום קוריאה ומה שביניהם

דרום קוריאה מתאפיינת באקלים קר ויבש בחורף ובמזג אוויר חם ולח בקיץ.
 
החודשים המומלצים להזמנת טיסות לדרום קוריאה הם אפריל-מאי, במהלכם פריחת האביב מגיעה לשיא, או לחלופין חודשי ספטמבר-אוקטובר, אשר מתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח במרבית אזוריה.
 
מרבית הטיסות לדרום קוריאה נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי אינצ'ון שבסיאול (ICN), זוהי נקודת ההתחלה המקובלת לטיול בדרום קוריאה. ההגעה מהשדה אל העיר היא באמצעות רכבת האקספרס, ה-AREX.
 
השתמשו במנוע החיפוש החכם של כספי טורס, ובחרו מתוך מגוון הצעות אקסקלוסיביות לכרטיסי טיסה לדרום קוריאה דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה. מומלץ לבדוק את הטיסות הישירות לסיאול מישראל שמספקת חברת 'קוריאן אייר'.

מומלץ בדרום קוריאה

הר סוראק Seorak Mountain, מקדש בולגוקסה Bulguksa Tample, אוסף כתבי טריפיטאקה קוריאנה במקדש האינסה Tripitaka Koreana, חמשת הארמונות של סיאול The Great Palaces of Seoul, מצודת הווסאנג Hwaseong Fortress, מוזיאון ללא קירות באזור ההיסטורי של ג'אונג-ג'ו Gyeongju.

סיאול

21°-24°
חמישי 20°-22°
שישי 20°-22°
שבת 22°-25°