טיסות וויז אייר מזמינים בכספי טורס

טיסות וויז אייר

וויז אייר היא חברת תעופה צעירה יחסית, שהוקמה בתחילת שנות האלפיים. זוהי חברת תעופה הונגרית שמשרדי ההנהלה שלה נמצאים בשדה התעופה של בודפשט, ומשרדים נוספים שלה יושבים ב-25 ערים אירופאיות נוספות, ביניהן ורשה, סופיה, בוקרשט, קייב, פראג ווילנה.
טיסה לבוקרשט

טיסה לבוקרשט

בין התאריכים, 27.07 - 01.08
AEGEAN AIR
באישור מיידי
החל מ $517
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לוינה

טיסה לוינה

בין התאריכים, 30.07 - 06.08
AEGEAN AIR
באישור מיידי
החל מ $475
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לקרקוב

טיסה לקרקוב

בין התאריכים, 31.07 - 05.08
AUSTRIAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $573
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לבודפשט

טיסה לבודפשט

בין התאריכים, 30.07 - 06.08
AUSTRIAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $562
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לסופיה

טיסה לסופיה

בין התאריכים, 31.07 - 07.08
AEGEAN AIR
באישור מיידי
החל מ $385
להזמנה מחיר לאדם

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

וויז אייר

חברת התעופה וויז אייר מפעילה טיסות זולות על קו תל אביב-רומניה, תל אביב-הונגריה, תל אביב-ליטא, תל אביב-לטביה, תל אביב-פולין, תל אביב-צ'כיה ותל אביב-בולגריה. זוהי חברת לואו קוסט (low cost), כלומר, הטיסות של וויז אייר ליעדים שונים באירופה יהיו זולות יותר לעומת חברות תעופה אחרות. הדבר בא על חשבון שירותים מסורתיים לנוסעים, כמו מקומות מסומנים, ארוחות, צפייה בסרטים וכדומה.

מהם יעדי הטיסות של וויז אייר?

תוכלו למצוא טיסות של וויז אייר ליעדים שונים באירופה, בין היתר: מילאנו, בודפשט, ברצלונה, ורשה, טנריף, בוקרשט, קטוביץ', פריז, שטוקהולם, איביזה, וילנה, מלגה, ליסבון, פלמה דה מיורקה, בלגרד ועוד.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080
 
באם הזמנתם את כרטיסי הטיסה דרך סוכנות נסיעות אחרת, או דרך אתר האינטרנט של וויז אייר, יש להתעדכן בתהליך השינוי באתר האינטרנט של וויז אייר.

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-30 ימים לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה?

לעיתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, ולמלא דו"ח אובדן מזוודה. תוך 21 ימים ממועד האובדן, יש להגיש תלונה לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם. ניתן להגיש את התלונה באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של נזק למזוודה?

במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, אתם יכולים לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, ולמלא דוח נזק כבודה. לאחר מכן, יש להגיש תלונה באתר האינטרנט של חברת התעופה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב / ביטול טיסת וויז אייר?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לדרוש פיצוי דרך אתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080