טיסות ללבוב מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות ללבוב

לבוב היא עיר אוקראינית מדהימה. היופי והמסתורין שלה מסבירים את היותה אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. זה המקום בו הזהות האוקראינית יוצאת אל האור- כמעט ולא תשמעו בעיר הזו את השפה הרוסית.
טיסה לבוב
טיסה לבוב
טיסה לבוב

טיסות ללבוב

לבוב, מה חשוב לדעת?

לבוב היא עיר אוקראינית מדהימה. היופי והמסתורין שלה מסבירים את היותה אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. זה המקום בו הזהות האוקראינית יוצאת אל האור- כמעט ולא תשמעו בעיר הזו את השפה הרוסית. לבוב היא מצד אחד סובייטית, ומצד שני אפופה בקסם אירופאי שניתן להשוואה עם ערים נפלאות כמו פראג וקרקוב.
 
העלייה בביקוש לטיסות זולות ללבוב היא לא הפתעה. עם סמטאותיה המרוצפות, החשמליות המהירות, ובתי הקפה הזעירים המדיפים ארומה של פולי קפה טריים טריים- לבוב עושה את דרכה מן המזרח אל המערב בקצב מסחרר.
 
לבוב מתגאה במגוון הרחב ביותר של מלונות באוקראינה, לצד שפע של סוכנויות טיולים, הדרכות, ומידע בכל השפות. מסעדות משובחות צצות ברחובות העיר כפטריות אחרי הגשם, גלריות נפתחות, חנויות חדשות ממלאות את השדרות, ולבוב - פשוט פורחת.
 
על אף היותה העיר המובילה באוקראינה בענף התיירות, לבוב עדיין נותרת כסוד כמוס בקרב ישראלים, שלא שמעו עדיין על טיסות ללבוב. סביר שלא רק שלא תשמעו רוסית בין רחובות העיר, אלא שגם לא תשמעו אף מילה בעברית.
 
אי אפשר לומר זאת על שפות אחרות- לבוב מושכת למפתנה המוני מבקרים מכל קצוות תבל. תיירים אוהבים את העיר הזאת משתי סיבות עיקריות: קודם כל, מדובר בעיר מרשימה המתגאה בארכיטקטורה מעניינת ובאירועי תרבות תוססים, ושנית, היא הופכת נגישה יותר ויותר לתיירים- בתחבורה, באנגלית המדוברת, ובמחירים הידידותיים.
 
ה"התגלות" הרשמית של העיר לעולם המערבי הייתה במשחקי היורו ליג של 2012, ועל אף שלבוב פרשה מרשימת המדינות המועמדות לאירוח של אולימפיאדת החורף, העולם בכל זאת צופה לה עתיד מרשים, של אירוח אירועים בינלאומיים, פיתוח תיירותי נרחב, והעלאה מתמדת של רמת החיים.

טיסה ללבוב, מזג אוויר ומה שביניהם

לבוב מתאפיינת באקלים יבשתי לח, עם חורפים קרים וקיץ מתון. הטמפרטורה הממוצעת בחודשי החורף היא 3 מעלות, והטמפרטורה הממוצעת בחודשי הקיץ היא 18 מעלות. שיא עונת התיירות של העיר מתרכז בחודשי יולי-אוגוסט.
 
מומלץ לבקר בלבוב בסוף האביב, לקראת הקיץ, כשמזג האוויר נוח ומחירי הטיסות ללבוב לא מרקיעי שחקים.
 
טיסות ללבוב מישראל נוחתות בשדה התעופה החדש והבינלאומי שלה- השדה ממוקם שבעה קילומטרים ממערב למרכז העיר. 
 
ההגעה מהשדה אל מרכז העיר היא באמצעות מונית או באמצעות אוטובוס מספר 9, שמגיע עד לאוניברסיטת איבן פרנקו.

מומלץ בלבוב

העיר העתיקה Old Town, כיכר השוק Ploshcha Rynok, ,תיאטרון הבלט והאופרה Lviv Theatre of Opera and Ballet, פארק הטירה הגבוהה High Castle Park, בית הקברות ליצ'קיב Lychakiv Cemetery, הקתדרלה הארמנית Armenian Cathedral, ארמון קורניאקט Korniakt Palace, שדרות החופש Prospekt Svobody.
יעדים נוספים