ויזות לחו"ל - אשרות כניסה

אם קבעתם פגישת עסקים בסין, התחלתם לתכנן טיול למזרח, או החלטתם לטייל בארה"ב – כדאי שתישארו איתנו.
 
המשותף לכל המדינות הללו הוא הצורך בויזה.
 
ויזה היא מסמך דיפלומטי שמאפשר כניסה זמנית או ממושכת לגבולותיה של מדינה אחרת. כלומר, אזרח של מדינה שמעוניין לנסוע למדינה זרה, נדרש באישור ממדינת היעד, שמתקבל בחלק מן המקרים מראש, ובחלק מן המקרים, בשער הכניסה למדינה. ויזה כוללת לרוב מגבלות החלות על משך הביקור, הטריטוריה הספציפית במדינה אליה ניתן להיכנס, המועדים במהלכם ניתן לשהות שם, ומספר הביקורים המותר.
 
בחלק מן המדינות, האישור המדובר מופיע בגדר חותמת בדרכון, אך כיום, יותר ויותר נוסעים שמבקשים להיכנס למדינה אחרת, נדרשים להגיש בקשה מראש לקבל ויזה – דרך הקונסוליה, הדואר, או האינטרנט. האשרה שמתקבלת בפועל עשויה להופיע בצורת מסמך מודפס או תיעוד אלקטרוני של האישור.
 
בנוסף לויזה "קלאסית", שמאפשרת כניסה למדינת היעד לתיירים, קיימות אשרות כניסה נוספות, ביניהן אשרת כניסה דחופה, אשרת עבודה ואשרת לימודים.
 
תהליך הגשת בקשה לויזה למדינות שונות עשוי להיראות מתיש ומסורבל. בדיוק בשביל זה אנחנו פה – נשמח לענות על כל שאלה שלכם ולסייע לכם בקיצור זמן ההמתנה, התשלום, והגשת הטפסים הנדרשים.
 
נשמח לעמוד לשירותך בעזרה בהנפקת ויזה או במידע על תהליך קבלת ויזה למדינות הבאות: הודו, סין, ארה"ב, אוסטרליה, וייטנאם, בורמה, סרי לנקה, ונפאל.

מחלקת הויזות של כספי טורס

ליווי מלא לאורך כל הדרך

תוכלו לבצע את תהליך הוצאת הויזה להודו באמצעות שירותי מחלקת הויזות של כספי טורס. אנו מציעים ניסיון של שנים בהנפקת ויזות לחו''ל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעוד לפני הטיול הגדול שלכם אתם נמצאים בידיים טובות.
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לתת מענה וללוות אתכם בתהליך הוצאת הויזה: 03-7962005

הנפקת ויזה בכספי טורס

  • חוסכת לך זמן יקר.
  • במחיר תחרותי.
  • צוות מומחה שישמח לעמוד לשירותך בכל שאלה.

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן