טיולים מאורגנים לדרום אפריקה מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לדרום אפריקה

טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה

מידע על דרום אפריקה

 
אפשר לומר על כל מדינה בעולם שהיא מגוונת, אבל דרום אפריקה- לוקחת את כולן בהליכה. יש בה יותר מערכות אקולוגיות מצלמים: סוואנה זהובה, קניוני ענק, מדבריות, הרים, ופארקים לאומיים עצומים שמצליחים להכיל בתוכם גם זברות, וגם- דולפינים. אוהבי הטבע ימצאו בדרום אפריקה את חמשת הגדולים: אריות, באפלו, נמרים, פילים וקרנפים. דוגמא טובה לכך היא פארק קרוגר.
 
אם אתם מתכננים טיול לדרום אפריקה, התכוננו לעבור במהירות מסחררת בין שוניות אלמוגים, רכסי הרים רחבי ידיים, חופים זהובים וערים תוססות. במהלך נסיעה סביב המדינה העצומה הזו בין כורי היתוך של תרבויות, ערים היסטוריות ומוזיאונים מרתקים, תוכלו ללמוד רבות על ההיסטוריה הסוערת של האומה הדרום אפריקאית.
  • מדינה דרום אפריקה
  • שפה אנגלית, זולו, קוסה ועוד
  • מטבע ראנד דרום אפריקאי ‏
  • שגרירות ישראל לקישור לחץ כאן
  • קידומת חיוג + 27

בדרום אפריקה יש כמות עצומה של ערים, שמורות טבע ואתרים שלא כדאי לפספס. העיר יוהנסבורג, הנחשבת כיום לבירה הכלכלית והתרבותית של דרום אפריקה. ה"דרך הפנוראמית"- כביש ציורי להפליא שעובר בין ההרים, היערות והמצוקים של קניון בלייד. מערות מדהימות וסלעים צבעוניים, המשמשים כאזור מחייה לחיות בר.
פארק קרוגר- שמורת הטבע הגדולה באפריקה, הממוקמת בעמק נהר הלימפופו. שם מומלץ לסייר בפארק בג'יפים עם מדריכים מקצועיים שיציגו אתכם לעולם החי של דרום אפריקה. כאן, בסוואנה, תוכלו לצפות באוכלוסיית חיות הבר הגדולה בעולם: אריות, קרנפים, אנטילופות, תאואים, נמרים, זוחלים וציפורים נדירות. הפארק הלאומי ציציקמה- ממלכת חיות הבר ובעלי החיים הימיים. שם ניתן לנסוע לאורך רצועת החוף הצרה ולהתפעל מהלגונות ומהחופים הזהובים.
 
כשמתכננים נסיעה עם משפחה, חברים או בני זוג, הרבה יותר פשוט להזמין טיול מאורגן לדרום אפריקה במקום לבזבז זמן וכסף על חיפוש ושריון מראש של טיסות, בתי מלון, ותיאומי כניסה לאטרקציות שונות.
 
בטיול מאורגן לדרום אפריקה נכללות טיסות לדרום אפריקה וחזרה לישראל, בתי מלון, הדרכות, נסיעות באוטובוס מיוחד וכניסה למגוון אטרקציות. אנו מציעים טיולים מאורגנים לדרום אפריקה בעברית וברוסית, לבחירתכם.

קייפ טאון

16°-21°
שבת 14°-19°
ראשון 15°-18°
שני 14°-20°