אמריקן איירליינס

טיסות אמריקן איירליינס

ניו יורק

טיסה לניו יורק

05.11 - 12.11
טיסת סדירות
IBERIA
באישור מיידי
החל מ $725
להזמנה מחיר לאדם
לוס אנג'לס

טיסה ללוס אנג'לס

05.11 - 12.11
טיסת סדירות
AMERICAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $704
להזמנה מחיר לאדם
מיאמי

טיסה למיאמי

30.10 - 14.11
טיסת סדירות
AMERICAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $1,131
להזמנה מחיר לאדם

טיסות אמריקן איירליינס

כפי שהשם אמריקן איירליינס מרמז, מדובר בחברת תעופה אמריקאית. אם נדייק, מדובר בחברת התעופה הגדולה בעולם. באמריקן, כמו באמריקה, הכל גדול יותר, וטוב יותר. AAdvantage הוא מועדון הנוסע המתמיד היוקרתי של אמריקן איירליינס.
 
החברה נוסדה בשנת 1930 כאיחוד-ענק של 82 חברות תעופה קטנות לכדי חברת תעופה אחת גדולה ועוצמתית. טרמינל 8 בשדה התעופה ג'ון פ. קנדי שבניו יורק שייך כולו לאמריקן איירליינס, שחברה כמובן בברית חברות התעופה Oneworld וחתומה על הסכמי שותפות קוד עם לא פחות מ-13 חברות תעופה בינלאומיות.
 
שדות התעופה שמשמשים כבסיסי החברה המרכזיים הם ניו יורק ג'ון פ. קנדי, מיאמי, שיקגו או'הייר ודאלאס. בסיסי החברה המשניים הם ניו יורק לה גארדיה, למברט-סנט לואיס, לוגן בוסטון, לוס אנג'לס וסן חואן לואיס מונוז מרין.

מהם יעדי הטיסות של אמריקן איירליינס?

אמריקן מפעילה טיסות ל-350 יעדים ב-50 מדינות ברחבי העולם. בכל הקשור לישראל, אמריקן איירליינס מפעילה טיסות מישראל ל-50 יעדים בארצות הברית, דרך לונדון ומדריד.
 
מחפשים טיסה לאטלנטה, בוסטון, שיקגו, לאס וגאס, מיאמי או עיר גדולה אחרת בצפון אמריקה? כדאי לכם לבדוק את הטיסות של אמריקן שיוצאות משדה התעופה בן גוריון.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080
 
באם הזמנתם את כרטיסי הטיסה דרך סוכנות נסיעות אחרת, או דרך אתר האינטרנט של חברת אמריקן איירליינס, נא לפנות לעזרה בטלפון הבא: 03-7548400

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעיתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של אמריקן איירליינס?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן