טיסות אמריקן איירליינס מזמינים בכספי טורס

טיסות אמריקן איירליינס

כפי שהשם אמריקן איירליינס מרמז, מדובר בחברת תעופה אמריקאית. אם נדייק, מדובר בחברת התעופה הגדולה בעולם. באמריקן, כמו באמריקה, הכל גדול יותר, וטוב יותר.
טיסה לניו יורק
טיסה ללוס אנג'לס
טיסה למיאמי

טיסות אמריקן איירליינס

חברת אמריקן אייליינס נוסדה בשנת 1930 כאיחוד-ענק של 82 חברות תעופה קטנות לכדי חברת תעופה אחת גדולה ועוצמתית. טרמינל 8 בשדה התעופה ג'ון פ. קנדי שבניו יורק שייך כולו לאמריקן איירליינס, שחברה כמובן בברית חברות התעופה Oneworld וחתומה על הסכמי שותפות קוד עם לא פחות מ-13 חברות תעופה בינלאומיות. AAdvantage הוא מועדון הנוסע המתמיד היוקרתי של אמריקן איירליינס.
 
שדות התעופה שמשמשים כבסיסי החברה המרכזיים הם ניו יורק ג'ון פ. קנדי, מיאמי, שיקגו או'הייר ודאלאס. בסיסי החברה המשניים הם ניו יורק לה גארדיה, למברט-סנט לואיס, לוגן בוסטון, לוס אנג'לס וסן חואן לואיס מונוז מרין.

מהם יעדי הטיסות של אמריקן איירליינס?

אמריקן מפעילה טיסות ל-350 יעדים ב-50 מדינות ברחבי העולם. בכל הקשור לישראל, אמריקן איירליינס מפעילה טיסות מישראל ל-50 יעדים בארצות הברית, דרך לונדון ומדריד.
 
מחפשים טיסה לאטלנטה, בוסטון, שיקגו, לאס וגאס, מיאמי או עיר גדולה אחרת בצפון אמריקה? כדאי לכם לבדוק את הטיסות של אמריקן שיוצאות משדה התעופה בן גוריון.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080
 
באם הזמנתם את כרטיסי הטיסה דרך סוכנות נסיעות אחרת, או דרך אתר האינטרנט של חברת אמריקן איירליינס, נא לפנות לעזרה בטלפון הבא: 03-7548400

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעיתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של אמריקן איירליינס?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן