נגישות
 • טיסות לניירובי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לניירובי

ניירובי
טיסות - סדירות
14.12.18 - 21.12.18
החל מ: $725
הזמן
ניירובי
טיסות - סדירות
20.12.18 - 28.12.18
החל מ: $543
הזמן
ניירובי
טיסות - סדירות
19.12.18 - 02.01.19
החל מ: $725
הזמן

מידע על ניירובי

ניירובי היא עיר הבירה של קניה ואחת הערים הגדולות ביבשת אפריקה. העיר מוקפת בהרים מרהיבים: הרי הנגונג, הר קניה והר הקילימנג'ארו, ובלב לבה שוכנת שמורת טבע אדירה- הפארק הלאומי ניירובי.
 
ייחודה של ניירובי טמון בערבוב המעניין בין אווירה אורבאנית מודרנית לבין מרחבי טבע מוריקים.
 
טיסות לניירובי פופולאריות בעיקר בקרב אנשי עסקים, כיוון שהעיר היא המרכז הפיננסי המשמעותי ביותר במזרח אפריקה כולה, אבל כדאי לדעת שמדובר בעיר מרתקת שתעסיק כל אחד ואחת במשך ימים שלמים, אם לא שבועות, בהיצע הרחב של הפארקים, המוזיאונים, המסעדות ואירועי התרבות המציפים אותה.
 
ניירובי היא עיר גדולה, סואנת ורועשת, אבל אחרי שמתרגלים להמולה ולמהירות, קשה שלא להתאהב בה.
 
נמליץ על טיסות לניירובי דווקא למטיילים הרפתקנים, שרעבים לגילוי עולמות חדשים. ניירובי היא אחת הערים הדינאמיות באפריקה- היא כובשת את לבבות מבקריה בניגודים מלאי עוצמה בין עוני אכזרי לעושר וגרגרנות, בין תרבות המערב לבין טבע בתולי, ובין בתי יתומים למרכזי קניות בגודל של ערים.

מזג אוויר, טיסה לניירובי ומה שביניהם

ניירובי מתאפיינת במזג אוויר קיצוני והפכפך, עם טמפרטורות שיורדות מתחת למינוס בלילות קרים במיוחד. באופן כללי, העונה החמה והגשומה נמשכת בין חודשי נובמבר-מרץ, והעונה הקרה והיבשה נמשכת בין אפריל לאוקטובר.
 
לא קיים קו ישיר של טיסות לניירובי מישראל, אך ניתן לאתר מגוון טיסות לניירובי עם עצירות ביניים ביעדים אחרים באפריקה. טיסות לניירובי נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי ג'ומו קניאטה (NBO), המשמש כשער הכניסה האווירי הראשי של קניה כולה. השדה ממוקם במרחק של 14 ק"מ מהעיר, ומתפרס על פני שלוש יחידות (טרמינלים), הקרובות אחת לשנייה. לנחיתה רכה, נמליץ לכם לקחת מונית מהשדה למרכז העיר. סכמו עם הנהג על המחיר לפני שאתם מתחילים בנסיעה.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לניירובי דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה. מנוע החיפוש החכם של כספי יאפשר לכם להגיע להיצע רחב של טיסות לניירובי- רק בחרו את התאריכים הנוחים לכם ואת הרכב הנוסעים, ואתם כבר בחצי הדרך לחופשה החלומית שלכם. 

מומלץ בניירובי

הפארק הלאומי ניירובי Nairobi National Park, פארק הנחשים Snake Park, מסגד ג'מייה Jamia Mosque, תצפית ממרכז הכנסים Kenyatta Conference Centre, בית היתומים לפילים ולקרנפים The David Sheldrick elephant and rhino orphanage, מרכז הג'ירפות Giraffe Centre, המוזיאון הלאומי Nairobi National Museum.
Not Found