נגישות
 • טיסות להונג קונג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות להונג קונג

הונג קונג
טיסות - סדירות
26.07.19 - 07.08.19
החל מ: $731
הזמן
הונג קונג
טיסות - סדירות
31.07.19 - 10.08.19
החל מ: $660
הזמן
הונג קונג
טיסות - סדירות
23.07.19 - 06.08.19
El Al
החל מ: $1039
הזמן

מידע על הונג קונג

הונג קונג היא אזור מנהלתי מיוחד בסין, מה שאומר שהונג קונג היא כמו מדינה בפני עצמה, עם מטבע ומערכת משפט משלה.
 
מלבד אווירת הקדמה והעתידנות הנוטפת מגורדי השחקים השולטים ביד רמה על קו הרקיע של הונג קונג, תגלו בה ממקדשים וארמונות שנבנו עוד בזמן שלטונה של שושלת צ'ין. מעניין לראות את הכלכלה החופשית לצד המסורת הסינית העתיקה. ניגודים אלה הביאו לסגנונות אמנותיים ואדריכליים מקוריים ומיוחדים במינם.
 
גם המטבח של הונג קונג משלב בין מנות מסורתיות ממזרח אסיה, לבין מנות מערביות. מסעדות המשלבות בין שני הסגנונות נקראות מסעדות פיוז'ן, ואם עוד לא יצא לכם לטעום מנות כאלה, אתם ברי מזל, שכן צפויה לכם חוויה קולינארית מרגשת שלא דומה לשום דבר אחר שטעמתם.
 
אינספור רחובותיה של הונג קונג משובצים בהיצע רחב של מוזיאונים מרתקים, חנויות, קניונים ושווקים לכל טעם ולכל כיס, ומי שיקדיש שבוע-שבועיים להונג קונג יוכל למצות את רובה וליהנות ממגוון האתרים והאטרקציות שיש לעיר להציע.
 
הונג קונג היא אחת הנקודות הבודדות בעולם בה ניתן לחזות בחיבור כה מושלם בין מזרח למערב, כך שאם מצאתם טיסה זולה להונג קונג, כדאי שתתפסו את ההזדמנות בשתי ידיים!

מזג אוויר, טיסה להונג קונג ומה שביניהם

הקיץ בהונג קונג חם וגשום. העונה היבשה היא בחודשי החורף, על אף הטמפרטורות הנמוכות, המזכירות את החורף הישראלי. כדאי לבדוק את תחזית מזג האוויר בסמוך למועד הטיסה שלכם להונג קונג.
 
קיים קו ישיר של טיסות להונג קונג מישראל, המופעל על ידי 'אל על'. שאר חברות התעופה שמפעילות טיסות להונג קונג, מציעות מסלול עם נחיתות ביניים.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה להונג קונג דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה, אשר נוחתות לרוב בשדה התעופה הבינלאומי המרכזי של העיר (HKG).
 
לבחירתכם מגוון אפשרויות להגעה משדה התעופה אל המלון שלכם ובחזרה: רכבת אקספרס מקשרת בין השדה לרובע העסקים המרכזי של העיר, ומערכת אוטובוסים נוחה מקשרת בין השדה לאזורים האחרים. 

מומלץ בהונג קונג

הבודהה הגדול טין טאן ומנזר פו לין Tian Tan Giant Buddha & Po Lin Monastery, פסגת ויקטוריה Victoria Peak, מקדש 10,000 הבודהות Ten Thousand Buddhas Monastery, המוזיאון לאמנות Hong Kong Museum of Art, האי לאמה Lamma Island, שוק סטנלי Stanley Market, פארק הונג קונג Hong Kong Park, מופע האורות בטיילת קואלון A Symphony of Lights, שוק הלילה בקואלון Temple Street Night Market.

הונג קונג

27°-30°
ראשון 28°-31°
שני 28°-30°
שלישי 28°-31°