ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב

אזרחי ישראל נדרשים בויזה לארה"ב, בין אם הביקור הוא למטרת חופשה, ביקור עסקי, לימודים או עבודה. במקרים מסוימים, בהם אזרח ישראל מחזיק באזרחות זרה נוספת ומדובר בביקור תיירותי או עסקי קצר, הוא עשוי להיות פטור מויזה לארה"ב. אם אתם אכן מחזיקים בדרכון זר בנוסף לדרכון הישראלי שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת הויזות של כספי טורס לבדיקת הנושא: 03-7962005.

תהליך הוצאת הויזה לארה"ב

תהליך הגשת הבקשה לאשרת כניסה לארה"ב כולל חמישה שלבים:
מילוי טופס בקשה מקוון -(DS-160) עליכם למלא את הטופס המקוון. יש לציין את מטרת הנסיעה ואת סוג הויזה שאתם מבקשים לקבל. בתום מילוי הטופס, יש להדפיס את דף האישור ולשמור את קוד הזיהוי, החיוני לקביעת מועד לראיון.
תשלום אגרה (MRV) - עליכם למלא פרטים אישיים ולשלם באופן מקוון את אגרת הויזה לארה"ב באתר האינטרנט הבא. במידה ואתם מעוניינים לשלם את האגרה במזומן, תוכלו לעשות זאת בכל סניף של דואר ישראל.
קביעת מועד לראיון - עליכם לתאם מועד לראיון אישי בשגרירות ארה"ב בישראל בטלפון מספר 03-9058062 או באתר האינטרנט הבא. הזמנה לראיון תשלח לכתוב הדוא"ל שלכם, הדפיסו אותה והביאו אותה איתכם במועד הראיון.
הכנה לראיון - במועד הגיעכם לשגרירות תתבקשו להמציא את המסמכים הבאים: דף אישור של טופס הבקשה המקוון (DS-160), הזמנה לראיון, תמונת פנים עדכנית וצבעונית על רקע לבן בגודל של 5 ס"מ על 5 ס"מ, דרכון בתוקף וכל דרכון שהכיל ויזות קודמות לארה"ב. אלו הם המסמכים הבסיסיים שעליכם להביא לשגרירות במועד הראיון, ובהתאם לסוג הויזה המבוקשת, עליכם להמציא מסמכים נוספים. מועמדים לויזת מבקרים צריכים להגיע עם מכתב העסקה, תלושי שכר, מסמך על שירות סדיר או שירות בקבע בצה"ל, אישור לימודים במוסד להשכלה גבוהה בישראל, וכל מסמך רשמי אחר שמאשר כי אתם מנהלים את חייכם בישראל וכי אין בכוונתכם להגר לארה"ב.
הראיון - יש להגיע לשגרירות ארה"ב במועד שנקבע. בשגרירות אין שירות שמירת חפצים ואין אפשרות להיכנס אל השגרירות עם כלי נשק, תיקים, מזוודות, ארנקים גדולים, טלפון נייד, כל ציוד אלקטרוני, נוזלים, תרסיסים, אבקות, מצתים, גפרורים וכדומה. הראיון אורך מספר דקות, ולרוב, בסופו יעדכנו אתכם האם בקשתכם אושרה. מומלץ לשדר אמינות וביטחון הן בשפת הגוף והן באופן המענה על שאלותיו של המראיין.

פטור מראיון

כל המועמדים לויזת מבקרים לארה"ב שנמצאים בין טווח הגילאים 14-80 נדרשים להגיע לראיון אישי בשגרירות ארה"ב. במידה והינכם מעוניינים להגיש בקשה לויזה דיפלומטית, אושרה לכם ויזה לארה"ב בעבר, או שאינכם נמצאים בין טווח הגילאים שצוין, ייתכן שאתם זכאים לויזה לארה"ב ללא צורך בראיון. למידע נוסף על הנושא, צרו קשר עם מחלקת הויזות של כספי טורס: 03-7962005.

דחיית וביטול ראיון אישי

ניתן לדחות את הראיון או לבטלו עד שנה ממועד תשלום האגרה, ללא תשלום נוסף. תוכלו לעשות זאת באמצעות פנייה למוקד הטלפוני: 03-9058062 או באמצעות החשבון האישי שלכם באתר הרשמי לשירותי ויזה. 

מחלקת הויזות של כספי טורס - ליווי מלא לאורך כל הדרך

תוכלו לבצע את תהליך הוצאת הויזה להודו באמצעות שירותי מחלקת הויזות של כספי טורס. אנו מציעים ניסיון של שנים בהנפקת ויזות לחו''ל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעוד לפני הטיול הגדול שלכם אתם נמצאים בידיים טובות.
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לתת מענה וללוות אתכם בתהליך הוצאת הויזה: 03-7962005

 פרטי שגרירות ארה"ב בישראל

כתובת: רחוב הירקון 71, תל אביב 63903
שעות פעילות: שני-שישי בין השעות 8:00-11:00
טלפון לפניות כלליות: 03-5197475 שני-חמישי בין השעות 14:00-16:00
טלפון לפניות בנושא ויזה לארה"ב: 03-9058062 ראשון-חמישי בין השעות 8:00-18:00
למקרי חירום לאחר שעות הפעילות: 03-5197372
אתר אינטרנט: http://hebrew.israel.usembassy.gov

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן