נגישות
 • חבילות נופש בבודפשט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בבודפשט

בודפשט
ATLAS
22.07.19 - 26.07.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $399
הזמן
בודפשט
HILTON GARDEN INN
25.07.19 - 30.07.19
5  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 525
הזמן
בודפשט
EXPO CONGRESS HOTEL
05.08.19 - 09.08.19
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: $570
הזמן

חבילות נופש בבודפשט

חבילות נופש לבודפשט הן הפתרון הלא יקר למי שמחפש לשלב את הרומנטיות של פריז עם היופי של פראג. בודפשט עשירה בשני האלמנטים ואין ספק שהיא אחד היעדים הבולטים והאהובים ביותר באירופה. פארקים צבעוניים, אתרי ספא עות'מאניים, מבנים מסוגננים הנעים בין בארוק לאר-נובו, ונהר הדנובה עליו העיר יושבת... כל אלו הופכים את בודפשט לעיר היפה ביותר במזרח אירופה. היא משתנה, מתפתחת ומשתבחת עם השנים.
 
בודפשט, הבירה ההונגרית שמכונה גם "פריז של המזרח", משמשת בית לאתרי מורשת רבים שמוגנים על ידי אונסק"ו. בודפשט יושבה עוד בתקופת האבן, והוכרזה באופן רשמי כעיר במאה ה-19, במהלך מיזוג בין שלוש ערים: בודה העתיקה, בודה, ופשט. בודפשט ידועה בארכיטקטורה המרהיבה שלה ובמעיינותיה התרמיים, שחלקם שימשו למטרות תרפויטיות עוד בעידן הפרהיסטורי. כיום, בודפשט מושכת למעלה מ-20 מיליון מבקרים מדי שנה – קשה לעמוד בפיתוי של אינספור האתרים ההיסטוריים שלה, המוזיאונים, גלריות האמנות, הבארים, והמסעדות.
 
בודפשט מתאימה גם לטיול עם כל המשפחה וגם לסוף שבוע ארוך ורומנטי. כספי טורס מספקת חבילות נופש לבודפשט גם במהלך עונת השיא התיירותית של אירופה, בין חודשי מאי-ספטמבר. באמצעות מנוע החיפוש החכם שלנו, תוכלו להשוות מחירים בין מגוון חבילות נופש לבודפשט. כל חבילה כוללת טיסות הלוך וחזור ולינה במלון. שבצו במנוע החיפוש את התאריכים הנוחים לכם והזינו את דירוג המלון בו אתם מעוניינים, שנע בין 5-1 כוכבים. כל זאת בהתאם לאופי החופשה בה אתם מעוניינים וכמובן בהתאם לתקציב שלכם. המטרה היא להתאים עבורכם כמה שיותר אפשרויות של חבילות נופש לבודפשט, כדי שכל מה שתצטרכו לעשות- זה לבחור ולבצע הזמנה מהירה מאובטחת באתר.

בודפשט

21°-28°
ראשון 21°-30°
שני 22°-32°
שלישי 22°-30°