ויזה להודו

ויזה להודו

כל אזרח ישראלי שרוצה להיכנס להודו, בין אם למטרת טיול ובין אם למטרת לימודים או עבודה, נדרש בהוצאת ויזה לפני הכניסה למדינה. לא ניתן להוציא ויזה להודו באופן עצמאי בשגרירות, ואנו מציעים שירות תיווך להוצאת הויזה. תוקף הוויזה המקסימלי במקרה של ויזת תייר עומד על שישה חודשים. רוב הויזות שמאושרות תקפות לשלושה חודשים.

ויזת תייר להודו

תהליך העבודה של הוצאת הויזה להודו מתבצע במספר שלבים, ויש להתחיל בו כשבועיים עד חודש לפני הטיסה, כיוון שתוקף הויזה מתחיל במועד הנפקתה.
 
השלבים הינם:
 
2. הדפסה של הטופס המקוון והגעה איתו למשרד של כספי טורס (בן יהודה 1, תל אביב).
3. יש להגיע עם שתי תמונות פספורט עדכניות ודרכון בתוקף לשנה לפחות, עם שני דפים ריקים לפחות. במידה וברשותכם דרכון חדש שהוצאתם בשנה האחרונה, עליכם להביא גם את הדרכון הקודם שלכם או תדפיס כניסות ויציאות ב-7 השנים האחרונות שניתן לקבל במשרד הפנים, בצירוף מכתב המסביר מדוע אין ברשותכם את הדרכון הקודם. בעלי דרכון זר מחויבים להביא גם אותו.
4. יש לשלם את אגרת הויזה במשרדי החברה וסכום נוסף על שירות הטיווח וההנפקה.
5. ניצור איתכם קשר תוך כ-10 ימי עבודה, ותוכלו להגיע לקחת את הוויזה ואת הדרכון שלכם.

ויזת עסקים להודו

התהליך להגשת הבקשה מתבצע באופן זהה לבקשת ויזת תייר להודו, בתיווך של כספי טורס. בנוסף למסמכים הנדרשים בעת הגשת בקשה לויזת תייר, יש להגיע למשרדי החברה עם מכתב הזמנה מאיש הקשר בהודו וכן עם מכתב מקור ממקום העבודה בו מפורטת מטרת הנסיעה, פרופיל החברה, פרטי החברה ואנשי הקשר בהודו, פרטי מממן הנסיעה, חתימת מנכ"ל החברה וחותמת חברה.
 
ויזת תייר ל-30 יום – Visa On Arrival
 
ויזה מסוג זה מתאימה לביקורים קצרים: היא תקפה ל-30 יום בלבד, עם כניסה אחת בלבד, ואין אפשרות להאריך אותה. היתרון של ויזה זו הוא שניתן להגיש את הבקשה באופן עצמאי דרך אתר אינטרנט. התשובה על אישור או אי אישור מתקבלת בדוא"ל תוך 72 שעות בצורת ETA - Electric Travel Authorization. יש להדפיס את ה-ETA ולהגיע איתו לדלפק ביקורת הדרכונים בשדה התעופה בהודו.
 
לפני שאתם מתחילים למלא את טופס ה-Visa On Arrival באתר האינטרנט, הכינו תמונת פספורט עדכנית בפורמט JPG בגודל 10kb עד 1mb וסריקה של הדף הראשון בדרכון שלכם בפורמט PDF בגודל 10kb עד 300kb.

מחלקת הוויזות של כספי טורס - ליווי מלא לאורך כל הדרך

תוכלו לבצע את תהליך הוצאת הויזה להודו באמצעות שירותי מחלקת הויזות של כספי טורס. אנו מציעים ניסיון של שנים בהנפקת ויזות לחו''ל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעוד לפני הטיול הגדול שלכם אתם נמצאים בידיים טובות.
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לתת מענה וללוות אתכם בתהליך הוצאת הויזה: 03-7962005

פרטי שגרירות הודו בישראל

כתובת: רחוב הירקון 140, תל אביב 61033
טלפון: 03-5291999
פקס: 03-5291953
אתר אינטרנט: http://www.indembassy.co.il

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן