נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לשוויץ

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס
שוויץ
היער השחור ושוויץ
23.07.19 - 30.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1151
הזמן
שוויץ
היער השחור ושוויץ
23.07.19 - 30.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1151
הזמן
שוויץ
היער השחור ושוויץ
23.07.19 - 30.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $1151
הזמן

מידע על שוויץ

שוויץ היא פנינת טבע אירופאית, שכנתן של גרמניה, צרפת, איטליה ואוסטריה, המפורסמת בזכות הבנקים, השוקולד, השעונים ומרחבי הטבע שיופיים עוצר נשימה.
 
טיולים מאורגנים לשוויץ פופולאריים מאוד, ואין זו הפתעה- נופש בשוויץ מכיל את כל מה שמצופה מחופשה מושלמת: נופים יפים, ערים תוססות, כפרים צבעוניים, אוכל טוב והרבה מצב רוח. בחודשי יוני עד אוקטובר מזג האוויר השוויצרי פשוט נפלא, עם אוויר צח ושמש מלטפת שמשתלבים בצורה מושלמת עם האגמים הצלולים, האלפים המושלגים והמרחבים הירוקים...

טיול מאורגן הוא הדרך הטובה ביותר לחוות ולהנות מכל רגע נתון בלי דאגות.

מסלול טיול אפשרי:

לאחר הנחיתה בשדה התעופה הסמוך לגבול השוויצרי, נצא לכיוון הרי האלפים השוויצרים. נחצה את מעבר סנט גוטהרד ונמצא את עצמנו בין אגמים ועמקים. התכוננו לנופים עוצרי נשימה. נעצור להפסקה בקנטון טיצ'ינו ונצא לסיור בעיר לוגאנו. לאחר מכן נמשיך במסענו על רקע הנופים היפים ביותר באירופה.
 
הטיול הרשמי הראשון שלנו ייערך ברחובות ברן, הבירה הפוליטית של הקונפדרציה השוויצרית. החלק הישן של העיר מוגן על ידי אונסק"ו: בית הפרלמנט, מגדל השעון, מזרקות היסטוריות וסמטאות קסומות. בהמשך, נערוך היכרות עם ציריך, העיר הגדולה בשוויץ. נלך לאורך נהר הלימאט, נתפעל מקתדרלת ציריך ומכנסיית פראומונסטר, שחלונות הויטראז' שלה אוירו על בסיס סקיצות של האמן מארק שגאל. נגיע גם אל מפלי הריין האדירים.
 
בהמשך, נצא לדרך אל מערב שוויץ, ונגיע אל העיר ז'נבה. במהלך הסיור בעיר, נבקר בשתי גדות נהר הרון החוצה את העיר לשתיים, נצטלם על רקע מזרקת ז'נבה המפורסמת, נבקר במרכז ההיסטורי של העיר, ונהנה מהנופים ומהאוויר הצלול בטיילת אגם לוזאן.
 
זה זמן להכיר את לוצרן. במהלך הסיור בעיר, נטייל בין רבעים אלגנטיים, נראה את האנדרטה למשמרות השוויצרית, העירייה, וגשר העץ העתיק ביותר באירופה. בדרך לנמל התעופה, נהנה בפעם האחרונה מהנופים המרהיבים של הקנטונים השוויצריים ונעצור להצטלם למזכרת במספר נקודות תצפית.