נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים למרוקו

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס
מרוקו
מרוקו הרי הריף האטלס וערי המלוכה
30.06.19 - 10.07.19
10  לילות  חצי פנסיון
החל מ: $1790
הזמן
מרוקו
מרוקו - ערי המלוכה: רבאט, מקנס, פס, מרקש - LMO 9627
04.07.19 - 11.07.19
7  לילות  חצי פנסיון
החל מ: $1385
הזמן
מרוקו
מרוקו הרי הריף האטלס וערי המלוכה
30.06.19 - 10.07.19
10  לילות  חצי פנסיון
החל מ: $1790
הזמן

מידע על מרוקו

מרוקו היא הרפתקה אחת גדולה. נמצאת בצפון-מערב אפריקה, ומתפרסת על חופים יפיפיים, הרי האטלס המלכותיים, חורבות עתיקות וערים סואנות, בין הים התיכון, האוקיינוס האטלנטי ומדבר סהרה. חודשי אפריל ומאי הם חודשים מושלמים לטיול במרוקו, עם מזג אוויר נעים בדרום, בהרים, בחופי הים התיכון ובחופי האוקיינוס האטלנטי.
 
טיול במרוקו מתאים למי שמחפש אחר חופשה לא שגרתית, מתובלנת בטוב טעם, ונוגעת בתרבות עתיקת ימים.  כמו טיול בעיר רבאט, עיר הבירה של מרוקו, בה מתגוררת משפחת המלוכה ובה גועשים החיים הפוליטיים של המדינה.
 
העיר מקנס, אשר שימשה כעיר הבירה של מרוקו בתקופת שלטונו של הסולטאן איסמעיל הגדול. פס- אחת מארבעת הבירות הקיסריות של מרוקו. בעיר רובע יהודי עתיק, בו התגורר הרמב"ם, ובו השתמרו בית כנסת ובית קברות מרתקים.
 
בהרי האטלס, אפשר לפגוש שבטים ברבריים שנותרו מחויבים לאורח החיים המסורתי. לצאת לטיול מרתק במדבר סהרה בטיול ג'יפים או גמלים. בשווקים המיוחדים של מרוקו תוכלו לקנות כל דבר העולה על דעתכם, מתבלינים ועד תרנגולות. בכיכרות תפגשו מהפנטי נחשים ומספרי סיפורים. וכשהשמש תשקע, תגלו איך עושים שמח בממלכת המערב הערבי. מרוקו תגרום לכם להתאהב בה ולרצות להישאר לנצח במדבר מתחת לשמיכת הכוכבים.
 
מרוקו היא מדינה גדולה עם אזורי אקלים, נופים ומנהגים שונים. הדרך הטובה ביותר להכיר אותה בפרק זמן לא ארוך היא באמצעות טיול מאורגן למרוקו, שיאפשר לכם להירגע ולהתמסר לחוויה במקום לדאוג למסלול ולתכנונים שונים.