נגישות
 • טיסות זולות לבואנוס איירס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לבואנוס איירס

בואנוס איירס
טיסות - סדירות
26.06.19 - 10.07.19
החל מ: $1317
הזמן
בואנוס איירס
טיסות - סדירות
23.06.19 - 05.07.19
החל מ: $1928
הזמן
בואנוס איירס
טיסות - סדירות
24.06.19 - 07.07.19
החל מ: $1484
הזמן

מידע על בואנוס איירס

אם גם אתם מחפשים טיסות זולות לבואנוס איירס, הגעתם למקום הנכון. בין אם אתם אחרי צבא ורוצים לתור את דרום אמריקה לאורכה ולרוחבה, בין אם אתם נוסעים לירח דבש ובין אם לקחתם חופש מהשגרה על מנת לחוות תרבות קצת שונה, אין ספק שהזמנת כרטיסי טיסה לבואנוס איירס מהווה את הצעד הראשון והחשוב בדרככם לחוויה של פעם בחיים.
 
בואנוס איירס היא העיר הגדולה יותר, וכן עיר הבירה של ארגנטינה. היא גם המטרופולין השני בגודלו בכל דרום אמריקה, אחרי סאו פאולו. בואנוס איירס שוכנת על גדות "נהר הכסף"- Rio de la plata, ומשמעות השם בואנוס איירס היא "אוויר נעים". בואנוס איירס, בניגוד לאזורים רבים בדרום אמריקה, נותנת למבקרים בה אווירה אירופאית, מודרנית ומפותחת, ולכן מהווה לטיילים רבים נקודת עצירה והתרעננות מודרנית בין הג'ונגלים להרים.
 
רבים מזמינים כרטיסי טיסה לבואנוס איירס ומגיעים אליה כנקודת פתיחה בטיול לדרום אמריקה, אבל לבואנוס איירס יש המון להציע למבקרים בה. בבואנוס איירס רחובות צבעוניים מקסימים וחיי לילה תוססים. שכונת "לה בוקה", שכונת מהגרים איטלקים, היא שכונה צבעונית בדרום העיר הממוקמת בקרבה לנמל. ברחוב קמיניטו המרכזי, כך מספרת האגדה, נולד ריקוד הטנגו. בלב השכונה נמצא אצטדיון הכדורגל של הקבוצה האהודה ביותר בארגנטינה- Boca Juniors, והביקור באצטדיון וצפייה במשחק בו היא חוויה בלתי נשכחת!

מזג אוויר, טיסה לבואנוס איירס ומה שביניהם

התקופה הטובה ביותר לביקור בבואנוס איירס היא בעונות המעבר, דהיינו בחודשים אפריל עד מאי ואוקטובר עד נובמבר. הסיבה לרכישת טיסות זולות לבואנוס איירס דווקא בתקופות אלה היא שהחורף קר מאד, ואילו הקיץ חם בצורה אכזרית, אפילו בסטנדרטים של ישראל. כך שאם אתם לא חובבים של מזג אוויר קיצוני לכל צד שהוא, העדיפו לרכוש טיסות זולות לבואנוס איירס באביב או בסתיו.

בואנוס איירס

11°-15°
חמישי 11°-14°
שישי 12°-13°
שבת 14°-16°