טיסות איזי ג'ט מזמינים בכספי טורס

טיסות איזי ג'ט

איזי ג'ט היא חברת לואו קוסט בריטית מפעילה טיסות למעל מכ-130 יעדים באירופה, המזרח התיכון וצפון אפריקה.
טיסה לברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 04.06 - 11.06
AIR FRANCE
באישור מיידי
החל מ $379
להזמנה מחיר לאדם
טיסה ללונדון

טיסה ללונדון

בין התאריכים, 02.06 - 06.06
AIR BALTIC
באישור מיידי
החל מ $705
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לפריז

טיסה לפריז

בין התאריכים, 05.06 - 12.06
SWISS
באישור מיידי
החל מ $373
להזמנה מחיר לאדם

טיסות איזי ג'ט

איזי ג'ט הייתה החברה הראשונה שהפעילה טיסות לואו קוסט בישראל. חברת התעופה הבריטית הוקמה ב-1995, ונכנסה לשוק הישראלי ב-2009. איזי ג'ט מציעה טיסות זולות למגוון יעדים בעולם מטרמינל 1 בשדה התעופה בן גוריון (הנחיתות הן בטרמינל 3 בבן גוריון). במחיר הכרטיס כלולה הטיסה בלבד, ללא שירותים נוספים כמו כבודה (מזוודות) וכיבוד.
 
אומנם איזי ג'ט גובה מחיר נפרד על כבודה, אבל היא בין החברות היחידות בעולם שמאפשרות לכל נוסע לקחת עמו עד שמונה מזוודות, כשכל אחת מהן שוקלת עד 20 ק"ג, וזאת במחיר אחיד לכל מזוודה. שירות זה הפך את איזי ג'ט לחברה המועדפת על חובבי וחובבות אופנה, שלא עוזבים את הבית בלי כמה עשרות קילוגרמים טובים של מעילים, נעליים ושמלות.
 
בסיס החברה נמצא בשדה התעופה לוטון שליד לונדון, והיא מפעילה טיסות זולות בין למעלה מ-130 ערים באירופה וצפון אמריקה. מרבית הטיסות של החברה לא עולות על מרחק של 6 שעות טיסה, ועם זאת, איזי ג'ט מתגאה בהיותה חברת התעופה הרביעית בגודלה בעולם מבחינת כמות נוסעים.

מהם יעדי הטיסות של איזי ג'ט?

איזי ג'ט מפעילה למעלה מ-40 טיסות שבועיות משדה התעופה בן גוריון ל-9 יעדים באירופה: לונדון (לוטון), לונדון (גטוויק), מנצ'סטר, פריז, ז'נבה, מילאנו, אמסטרדם, ברלין ובאזל. מכל אחד מהיעדים הללו תוכלו להמשיך עם איזי ג'ט בטיסות בתוך אירופה, טיסות לאיסלנד וטיסות למרוקו.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-30 ימים לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעיתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, ולמלא דוח נזק כבודה. במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, ולמלא דוח אובדן מזוודה.
 
לאחר מכן, יש להגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב / ביטול טיסת איזי ג'ט?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לקרוא אודות מדיניות הפיצוי באתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן