נגישות
 • איזי ג'ט

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות מומלצות

איזי ג'ט
איזי ג'ט הייתה החברה הראשונה שהפעילה טיסות לואו קוסט בישראל. חברת התעופה הבריטית הוקמה ב-1995, ונכנסה לשוק הישראלי ב-2009. איזי ג'ט מציעה טיסות זולות למגוון יעדים בעולם מטרמינל 1 בשדה התעופה בן גוריון (הנחיתות הן בטרמינל 3 בבן גוריון). במחיר הכרטיס כלולה הטיסה בלבד, ללא שירותים נוספים כמו כבודה (מזוודות) וכיבוד.
 
אמנם איזי ג'ט גובה מחיר נפרד על כבודה, אבל היא בין החברות היחידות בעולם שמאפשרות לכל נוסע לקחת עמו עד שמונה מזוודות, כשכל אחת מהן שוקלת עד 20 ק"ג, וזאת במחיר אחיד לכל מזוודה. שירות זה הפך את איזי ג'ט לחברה המועדפת על חובבי וחובבות אופנה, שלא עוזבים את הבית בלי כמה עשרות קילוגרמים טובים של מעילים, נעליים ושמלות.
 
בסיס החברה נמצא בשדה התעופה לוטון שליד לונדון, והיא מפעילה טיסות זולות בין למעלה מ-130 ערים באירופה וצפון אמריקה. מרבית הטיסות של החברה לא עולות על מרחק של 6 שעות טיסה, ועם זאת, איזי ג'ט מתגאה בהיותה חברת התעופה הרביעית בגודלה בעולם מבחינת כמות נוסעים.

מהם יעדי הטיסות של איזי ג'ט?

איזי ג'ט מפעילה למעלה מ-40 טיסות שבועיות משדה התעופה בן גוריון ל-9 יעדים באירופה: לונדון (לוטון), לונדון (גטוויק), מנצ'סטר, פריז, ז'נבה, מילאנו, אמסטרדם, ברלין ובאזל. מכל אחד מהיעדים הללו תוכלו להמשיך עם איזי ג'ט בטיסות בתוך אירופה, טיסות לאיסלנד וטיסות למרוקו.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080.

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-30 ימים לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, ולמלא דו"ח נזק כבודה. במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, ולמלא דו"ח אובדן מזוודה.
 
לאחר מכן, יש להגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של איזי ג'ט?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לקרוא אודות מדיניות הפיצוי באתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080.