נגישות
 • טיסות לטורונטו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטורונטו

טורונטו
טיסות - סדירות
03.07.19 - 17.07.19
Ukraine International
החל מ: $1494
הזמן
טורונטו
טיסות - סדירות
26.06.19 - 10.07.19
החל מ: $1791
הזמן
טורונטו
טיסות - סדירות
02.07.19 - 16.07.19
El Al
החל מ: $1276
הזמן

מידע על טורונטו

טורונטו היא העיר הגדולה בקנדה. העוצמה של טורונטו באה לידי ביטוי לא רק בשטח ובמספר התושבים, אלא גם בהיותה המרכז הכלכלי, הפוליטי והתרבותי של קנדה. טורונטו היא אחת הערים הבטוחות בעולם, המתגאה ברמת חיים גבוהה מאוד. רחובותיה של טורונטו התוססת משובצים בפארקים רחבי ידיים, תוצאה טבעית של עמקים מיוערים שחמקו מהבנייה המאסיבית. העיר מתגאה במערך בארים ומועדונים מרשים, לצד כמה מן המסעדות הטובות ביותר בעולם. לא משעמם כאן, אפילו לא לרגע.
 
פירוש שמה של טורונטו בשפת הילידים שהתגוררו באזור במאה ה-18, הוא "מקום מפגש", ואכן, מדובר במקום בו מתקיים מפגש יומיומי בין קבוצות אתניות רבות המשתלבות לכדי מטרופולין קוסמופוליטי יוצא דופן, עם למעלה מ-140 שפות מדוברות. הטעמים, ניחוחות, הקולות והמראות של כל לאום מקנים לעיר אופי ייחודי.
 
מדי קיץ נפתחת עונת הפסטיבלים הרשמית של טורונטו. מומלץ לרכוש טיסות לטורונטו בין חודשי יולי עד ספטמבר, במהלכם נערכים בעיר מרוצי מכוניות מרגשים, פסטיבל הג'אז בשכונת ביצ'ס, קרנבל "קריבנה" המרשים שבהחלט נותן "פייט" לקרנבל המסורתי של ריו דה ז'נרו, ופסטיבל הקולנוע הבינלאומי של טורונטו, שמסכם סופית את הקיץ הלוהט. אם אתם מתכננים להגיע לאחד הפסטיבלים, הזמינו מראש טיסות לטורונטו ואל תתעכבו עם הבחירה בבתי המלון, שכן הם מתמלאים בבת אחת בחודשי הקיץ.

מזג אוויר, טיסה לטורונטו ומה שביניהם

יחסית לאזורים אחרים בקנדה, טורונטו מתאפיינת באקלים מתון עם ארבע עונות שנה מובחנות.
 
מומלץ להזמין טיסות לטורונטו בחודשי הקיץ או בחודשי הסתיו, כשהעצים המרשימים מתכסים בשכבת זהב ועלי השלכת היפים מוסיפים צבע ייחודי לעיר.
 
טיסות לטורונטו נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי טורונטו-פירסון (YYZ), אשר ממוקם במרחק של 25 ק"מ ממרכז העיר. ההגעה אל העיר מתבצעת באמצעות שאטלים של שדה התעופה או קווי אוטובוס רבים שמגיעים לתחנות מרכזיות ברחבי העיר. משך טיסה לטורונטו מישראל עומד על 13 שעות בממוצע.
 
כספי טורס מספקת טיסות זולות לטורונטו דרך כל חברות התעופה, גם במהלך תקופות עמוסות כמו חודש ספטמבר, במהלכו מתקיים פסטיבל הסרטים הבינלאומי בטורונטו. עם מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו לאתר מגוון טיסות לטורונטו במחירים אטרקטיביים.

מומלץ בטורונטו

מפלי הניאגרה Niagara Falls, איי טורונטו Toronto Islands, גני המוזיקה של טורונטו Toronto Music Garden, מרכז המדע של אונטריו Ontario Science Centre, כיכר דאנדס Yonge-Dundas Square, המוזיאון המלכותי של אונטריו Royal Ontario Museum, תצפית ממגדל הסי אן CN Tower, ה-PATH, טירת קאסה לומה Casa Loma, גן החיות של טורונטו Toronto Zoo, גני אלן Allan Gardens.

טורונטו

11°-20°
חמישי 12°-20°
שישי 9°-19°
שבת 9°-22°