נגישות
 • טיסות לקובה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקובה

קובה
טיסות - סדירות
19.12.18 - 29.12.18
החל מ: 1230
הזמן
קובה
טיסות - סדירות
16.12.18 - 30.12.18
החל מ: $1603
הזמן
קובה
טיסות - סדירות
18.12.18 - 25.12.18
החל מ: $1396
הזמן

מידע על קובה

קובה היא מדינת אי מופלאה, המוקפת על ידי זרמי הים הקריבי וזרמי האוקיינוס האטלנטי ונושקת למפרץ מקסיקו. התרבות הקובנית היא תמהיל של מנהגים אינדיאנים עם מגע ספרדי והיסטוריה מרתקת. טיסה לקובה תציג בפניכם עולם שונה מכל מה שהכרתם, עם ככלכלה סוציאליסטית, נופים מרהיבים ואווירה שכמו קפאה בזמן בשנות החמישים.
 
בבירת קובה, הוואנה, תוכלו לנהוג במכוניות וינטג' ולעשן סיגר קובני במועדוני סלסה עם אורות מעומעמים, ובעיר סנטיאגו דה קובה, קצב המוזיקה יכבוש אתכם סופית. בין הערים, מחכות לכם עיירות נופש מקסימות על החוף. הערים והעיירות הקולוניאליות של קובה לא השתנו הרבה במאות האחרונות- רחובות מרוצפים וכיכרות גרנדיוזיות טומנים בחובם היסטוריה מרתקת וסיפורים מצמררים. אבל אל תתמסרו למרחב העירוני של קובה על יתר המידה, וצאו אל החופים הבתוליים שלה, אל היערות הקסומים ואל ביצות הפרא.
 
קובה הייתה נתונה באמברגו כלכלי במשך למעלה מחצי מאה, במהלכה היא נלכדה בתוך לולאת זמן היסטורית, תרבותית ומוזיקלית. השילוב בין הגיטרה הספרדית לתוף האפריקאי מייצג את התמהיל התרבותי המרתק של קובה: אירופאים, שבטים ילידיים, אפריקאים ובני הקריביים. בשנים האחרונות קובה מתחילה להתקרב אל תרבות המערב בצעדים קטנים אך בטוחים. אמנם תופעה זו משפרת את תשתיות התיירות בקובה, אך היא גורעת מהאותנטיות, מהצבעים הייחודיים, הטעמים העזים והחיוכים הכנים. נראה שהזמנת טיסה לקובה בשנה-שנתיים הקרובות היא ההזדמנות האחרונה לראות את התרבות הקובנית בשיאה. נצלו זאת.

מזג אוויר, טיסה לקובה ומה שביניהם

קובה מתאפיינת באקלים טרופי, עם גשמים לאורך כל השנה, בעיקר בחודשי יוני-נובמבר. העונות התיירותיות של קובה חלות בין חודשי יולי-אוגוסט ונובמבר-מרץ הקרירים, ומתאפיינות בעלייה חדה במחירי הטיסות והמלונות, בעיקר סביב הכריסמס. באפריל ובאוקטובר תוכלו למצוא לא מעט דילים והנחות, רגע לפני או אחרי הנהירה ההמונית לקובה.
 
בקובה פועלים 10 שדות תעופה בינלאומיים. רוב הטיסות לקובה נוחתות בהוואנה (HAV) או בסנטיאגו דה קובה (SCU). טיסה לקובה מישראל נמשכת כ-15 שעות בממוצע וכוללת נחיתת ביניים אחת לפחות.
 
הביקוש לטיסות זולות לקובה עולה לקראת עונת התיירות של נובמבר-מרץ. כספי טורס מספקת טיסות לקובה דרך כל חברות התעופה. כל שנותר לכם לעשות, זה להשוות מחירים ולמצוא את הטיסה המתאימה לכם ביותר. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לקובה.

מומלץ בקובה

העיר העתיקה של הוואנה Old Havana, מוזיאון המהפכה Museo de la Revolución, הגלריה האקספרימנטאלית El Taller Experimental de Gráfica, גלידריית קופליה Coppelia, קואבה דל אינדיו Cueva del Indio, מבצר אל מורו Castillo de los Tres Reyes Magos del Morro, פארק וידאל בסנטה קלרה Parque Vidal, הדרך לברקואה Baracoa.

הוואנה

27°-29°
שלישי 24°-28°
רביעי 22°-24°
חמישי 21°-24°