נגישות
 • טיסות זולות לטוקיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לטוקיו

טוקיו
טיסות - סדירות
14.11.19 - 24.11.19
החל מ: $803
הזמן
טוקיו
טיסות - סדירות
29.10.19 - 06.11.19
החל מ: $812
הזמן
טוקיו
טיסות - סדירות
29.07.19 - 05.08.19
החל מ: $864
הזמן

מידע על טוקיו

טוקיו מציעה הצצה לתרבות ולמורשת היפנית, והינה אחד היעדים המומלצים והפופולאריים בקרב הנוסעים למזרח.
 
טוקיו היא עיר ייחודית ושונה מכל מה שראיתם והכרתם עד כה. טיסות זולות לטוקיו הן מוצר מבוקש לא רק בקרב אנשי עסקים שמגיעים לטוקיו על מנת לסגור עסקאות עם היפנים, אלא גם בקרב צעירים ומבוגרים ברחבי העולם כולו, שמעוניינים לטעום מעט מהתרבות המרתקת והמסתורית הזו.
 
טוקיו, עיר הבירה של יפן, מהווה את המרכז התרבותי והכלכלי של המדינה. פירוש השם טוקיו הינו "הבירה המזרחית". טוקיו היא עיר מערבית לכל דבר, בסדרי גודל שאפילו תושבי המערב לא רגילים אליו- גורדי שחקים עצומים, שלטי ניאון צבעוניים ואדירים בגודלם, מערכת כבישים הומה, ותחבורה ציבורית מפותחת מאין כמוה, והמוני הולכי רגל ברחובות עמוסי אדם בכל שעות היום. ההתרשמות הראשונית של מרבית התיירים מטוקיו היא הלם. הלם מהגודל, מהעומס, מהמהירות בה הכל קורה.
 
בין האטרקציות הרבות של טוקיו, תוכלו למצוא את ארמון הקיסר, האקווריום של שינאגוואה, מגדל טוקיו, מתחם סנסו ג'י, ועוד אתרים רבים ומרתקים אחרים. בנוסף תוכלו ליהנות בטוקיו ממועדוני ג'ז, מסעדות ופאבים מרשימים, מגוון רחב של מוזיאונים וגנים יפיפיים. חיי הלילה הנהדרים בטוקיו מאפשרים למטייל לספוג את התרבות המקומית, וליהנות מבילוי תוסס.

מזג אוויר, טיסות לטוקיו ומה שביניהם

אם תרכשו טיסה לטוקיו בעונת האביב, דהיינו מרץ עד מאי, תוכלו ליהנות מפריחת עצי הדובדבן, חוויה עוצרת נשימה ובלתי נשכחת לכל הדעות. הפריחה אורכת כשבוע בלבד, ומדווחת בכל כלי התקשורת ביפן. שימו לב כי תקופה זו היא עמוסה מאד מבחינה תיירותית: מטיילים רבים מגיעים מדי יום ב"שבוע הזהב" הזה שבתחילת חודש מאי. בתקופה זו בתי מלון בטוקיו מלאים ונהנים מתפוסה מלאה לרוב, כך שאם אתם מתכננים הזמנת טיסות זולות לטוקיו בתקופה זו, מומלץ מאוד להזמין בתי מלון בטוקיו מבעוד מועד.
 
בחודשים ספטמבר עד נובמבר תוכלו ליהנות ממראותיה היפים של השלכת הסתווית. זוהי גם עונה נוחה מבחינת מזג האוויר, והיא כנראה העונה האידיאלית להזמנת טיסות זולות לטוקיו. פרט לכך, חשוב לדעת שהקיץ לח וחם מאד, ועתיר גשם, והחורפים קרים מאד. מאידך, בתקופות אלה, בהם טוקיו לא נהנית משטף תיירים גבוה כמו בתקופות האחרות, מחירי בתי מלון בטוקיו יורדים עקב הירידה בביקוש, מה שעשוי להוזיל את שהותכם בעיר.

טוקיו

26°-34°
ראשון 24°-29°
שני 25°-30°
שלישי 27°-34°