טיולים מאורגנים להודו מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים להודו

טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן להודו
טיול מאורגן להודו

טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו

הודו המסתורית טומנת בחובה צבעים, ריחות, נופים, טעמים, דתות ותרבויות. משהו ברפובליקה של הודו לא ישאיר אתכם אדישים. הקיצוניות המתבטאת בכל דבר ודבר, החל מהאוכל הכל כך חריף וכלה בתרבות שנדמה שנעצרה לפני כמה עשרות שנים מהעולם המערבי, מרגשים ומסעירים עד כדי כך שלא מעט מן המטיילים בהודו, בוחרים להישאר בה הרבה מעבר לטיול שתכננו.  
 
חשוב לדעת שהחוויה בטיול המאורגן להודו היא בלתי רגילה, מכיוון שהמראות שתזכו לראות יהיו יוצאי דופן! החל ממקדשים מוזהבים ונופים מרהיבים, ועד לעוני גדול ופרות מסתובבות ברחובות העיר. הצפיפות בערים הגדולות כמו דלהי או מומביי, גדולה מאוד, בעקבות שיעור האוכלוסייה הגבוה – יש בה יותר ממיליארד תושבים, ומנגד, אזורים ירוקים מאוד העטופים בשלווה אינסופית ובצלילי מדיטציה.
 
הנופים בהודו שונים מאזור לאזור בזכות כך שהארץ היא כה גדולה ומשתרעת על שטח רב כל כך. תוכלו למצוא בה נהרות ענקיים, הרים הנישאים לגובה רב, חופים מדהימים, דיונות מדבריות, גבעות ירוקות ואפילו ג'ונגלים פראיים. מדובר בטבע שלא נגמר ועומד בניגוד גמור לאזורים האורבניים של הודו שגם להם, הקסם שלהם: השווקים הומי האדם, שמחת החיים, הגסט-האוס בהם לא פעם תתקלו בשלטים המתנוססים בעברית ועוד.
  • מדינה הודו
  • שפה הינדית
  • מטבע רופי הודי
  • שגרירות ישראל לחץ כאן לקישור
  • אשרת כניסה ויזה
  • שדה תעופה דלהי, בומביי
  • קידומת חיוג למדינה 91

משך הטיולים המאורגנים להודו

באם חשקה נפשכם להגיע ליבשת המרוחקת והמיוחדת, ישנם מסלולים רבים מהם ניתן לבחור את הטיול הרצוי עבורכם. הטיולים הנפוצים ביותר, הם טיולים של לפחות 9 ימים, וכמובן שמספר ימי הטיול יכול להגיע ל-15 ימים, מכיוון שמדובר ביעד שבו יש הרבה מה לראות. גם במספר הימים הגדול ביותר, הטיול בדרך כלל יתמקד באזורים עיקריים, מכיוון שהודו גדולה מאוד באופן כזה, שרק הצפון או הדרום יכולים לשמש מוקד טיול של חודשים רבים עבור תרמילאים.

סוגי טיולים מאורגנים להודו

מכיוון שמדובר ביעד מבוקש, ישנם מסלולים מגוונים מאוד המותאמים לכל צורך, החל מטיולים שמאגדים בתוכם את האתרים המרכזיים של הודו ונקראים לעיתים "המיטב", טיולים הממוקדים באזור מסוים, כמו דרום הודו, קרלה, או הצפון ועוד. בנוסף תוכלו למצוא גם טיולים כשרים לשומרי מסורת וטיולים בשפה הרוסית. 

מומבאי

26°-28°
חמישי 26°-27°
שישי 28°-28°
שבת 28°-28°

 

אתרים מרכזיים בהודו

חשוב לציין שכל טיול משלב מספר אתרים מרכזיים. בכדי לדעת באילו אתרים מדובר בטיול המבוקש יש לבדוק זאת בעמוד הטיול עצמו. לפניכם מספר אתרים מרכזיים אותם תוכלו לפגוש בחלק מן הטיולים: 
 
• דלהי – סיור בעיר הגדולה, בשווקים הססגוניים, בעיר העתיקה, במבצר העתיק, בכיכר החדשה ובאתרים נוספים.
 
מומביי – ביקור בגנים התלויים של מומביי ובמכבסה הפתוחה הגדולה בעולם. 
 
קרלה – טיול בארץ התבלינים. ביקור בעיר הנמל הגדולה, קוצ'ין, באתריה העתיקים כמו ארמונות וכנסיות ובמונאר ההרהרית עם מטעי התה הרבים. 
 
ג'איפור – טיול בעיר הורודה שבחבל רג'אסטן, בארמון המלך, במצפה האסטרונומי ובמצודת האמבר תוך רכיבה על פילים.
 
ג'ודיפור – ביקור במבצר המהראג'ה, בארמונות ובשווקים.
 
פושקאר – טיול על גדות האגם הקדוש של פושקאר, אפשרות לטיול על גמלים. 
 
אגרה – ביקור באחד מפלאי תבל, הטאג' מאהל ובמבצר אגרה. 
 
ואראנסי – סיור לגדות נהר הגנגס המפורסם ושייט, טיול בשלל מקדשי העיר כולל המקדש המוזהב. 
 
לאתרים נוספים, היכנסו לעמוד הטיול המבוקש.