נגישות
 • לוט-פוליש איירליינס

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות מומלצות

לוט-פוליש איירליינס
וורצלאב
טיסות - סדירות
28.01.19 - 04.02.19
החל מ: $250
הזמן
פוזנן
טיסות - סדירות
30.01.19 - 06.02.19
החל מ: $297
הזמן
ורשה
טיסות - סדירות
21.01.19 - 28.01.19
החל מ: $279
הזמן
לוט פוליש איירליינס (LOT) היא חברת התעופה הלאומית של פולין, שבסיסה הראשי נמצא בשדה התעופה פרדריק שופן בוורשה. שדות התעופה של קראקוב, גדנסק, קטוביץ וורוצלב משמשים כבסיסיה המשניים. LOT נחשבת לאחת מחברות התעופה האיכותיות והבטיחותיות ביותר באירופה, ומתהדרת במטוסים חדישים וברמת שירות גבוהה.
 
החברה הוקמה על ידי הממשלה הפולנית בסוף שנות העשרים, והיא אחת מחברות התעופה הוותיקות בעולם. בשנות שנות התשעים החברה הופרטה, אך כיום, ממשלת פולין עדיין מחזיקה ב-51 אחוזים ממניות החברה.

מהם יעדי הטיסות של לוט פוליש איירליינס?

LOT היא אחת החברות הפופולאריות ביותר בקרב ישראלים שבוחרים לטוס ליעדים שונים בפולין, במזרח הרחוק ובארה"ב. LOT מתחזקת טיסה יומית קבועה משדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה ורשה פרדריק שופן. מורשה תוכלו להמשיך עם בטיסות המשך לשאר היעדים של החברה.
 
LOT טסה ל-50 יעדים באירופה, אסיה וצפון אמריקה, לצד 11 יעדים ברחבי פולין. אחד מקווי הטיסה הפופולאריים ביותר של החברה הוא הקו הישיר בין ורשה לבייג'ינג, עם המטוס החדיש בואינג 787 Dreamliner. בכלל, קווי הטיסה של החברה למזרח הרחוק הם קווים מבוקשים מאוד בשל מחירים זולים יחסית בהשוואה לחברות תעופה מתחרות.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080.

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דו"ח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דו"ח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדו"ח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה או פנו לשירות הלקוחות של LOT בישראל: 03-7951550.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של לוט פוליש איירליינס?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080.