טיסות לוט מזמינים בכספי טורס

טיסות לוט איירליינס

לוט פוליש איירליינס (LOT) היא חברת התעופה הלאומית של פולין, שבסיסה הראשי נמצא בשדה התעופה פרדריק שופן בוורשה. LOT נחשבת לאחת מחברות התעופה האיכותיות והבטיחותיות ביותר באירופה, ומתהדרת במטוסים חדישים וברמת שירות גבוהה.
טיסה לקרקוב

טיסה לקרקוב

בין התאריכים, 17.04 - 23.04
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $2,629
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לורשה
טיסה לפוזנן

טיסה לפוזנן

בין התאריכים, 25.04 - 04.05
טיסה סדירה
LOT-POLISH AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $1,789
להזמנה מחיר לאדם

טיסות לוט - פוליש איירליינס

חברת לוט (LOT) הוקמה על ידי הממשלה הפולנית בסוף שנות העשרים, והיא אחת מחברות התעופה הוותיקות בעולם. בשנות שנות התשעים החברה הופרטה, אך כיום, ממשלת פולין עדיין מחזיקה ב-51 אחוזים ממניות החברה.
 

מהם יעדי הטיסות של לוט פוליש איירליינס?

LOT היא אחת החברות הפופולאריות ביותר בקרב ישראלים שבוחרים לטוס ליעדים שונים בפולין, במזרח הרחוק ובארה"ב. LOT מתחזקת טיסה יומית קבועה משדה התעופה בן גוריון לשדה התעופה ורשה פרדריק שופן. מורשה תוכלו להמשיך עם בטיסות המשך לשאר היעדים של החברה.
 
LOT טסה ל-50 יעדים באירופה, אסיה וצפון אמריקה, לצד 11 יעדים ברחבי פולין. אחד מקווי הטיסה הפופולריים ביותר של החברה הוא הקו הישיר בין ורשה לבייג'ינג, עם המטוס החדיש בואינג 787 Dreamliner. בכלל, קווי הטיסה של החברה למזרח הרחוק הם קווים מבוקשים מאוד בשל מחירים זולים יחסית בהשוואה לחברות תעופה מתחרות.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה.
 
לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה או פנו לשירות הלקוחות של LOT בישראל: 03-7951550

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של לוט פוליש איירליינס?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן