נגישות
 • טיסות לאדיס אבבה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאדיס אבבה

אדיס אבבה
טיסות - סדירות
20.05.19 - 27.05.19
החל מ: $442
הזמן
אדיס אבבה
טיסות - סדירות
22.05.19 - 01.06.19
החל מ: $442
הזמן
אדיס אבבה
טיסות - סדירות
21.05.19 - 30.05.19
החל מ: $442
הזמן

מידע על אדיס אבבה

אדיס אבבה היא עיר הבירה של אתיופיה, המשמשת גם כבירת האיחוד האפריקאי. זו העיר הגדולה והמפותחת ביותר במדינה, שמעבר להיותה מרכז אקדמיה וקולטורה, היא משמשת גם ככור היתוך עבור לא פחות מ-80 לאומים שונים.
 
מטיילים רבים המגיעים בטיסות לאדיס אבבה מופתעים בימים הראשונים מההיצע הרחב של מסעדות, בארים, מוזיאונים, גלריות ובתי קזינו. הסיבה לחיי הלילה הסוערים ולחיי התרבות העשירים של אדיס אבבה, היא רב התרבותיות וריבוי הארגונים הבינלאומיים ששוכנים בה. מומלץ להסתובב בה ברגל, לפחות בימים הראשונים, לפגוש מקומיים אדיבים ולגלות בעצמכם את כל המקומות הנסתרים מהעין שאדיס אבבה מתגאה בהם בשקט ובענווה.
 
אדיס אבבה היא עיר מופלאה, שמשובצת באזורי מסחר וכלכלה מודרניים לצד ארמונות, בקתות קש, מוזיאונים ושווקים צבעוניים.

מזג אוויר, טיסה לאדיס אבבה ומה שביניהם

לפני הזמנת טיסות לאדיס אבבה, כדאי להכיר את נתוני הטמפרטורות הממוצעות בעיר: 18 מעלות ביום ו-8 מעלות בלילה. אדיס אבבה מתאפיינת באקלים סאב טרופי-הררי, עם הבדלים גדולים בטמפרטורות בין היום ללילה, אך ללא הבדלים משמעותיים בין עונות השנה. באופן כללי, העונה הקרה והגשומה נמשכת בין חודשי יוני-ספטמבר, והעונה היבשה יותר נמשכת בין אוקטובר למאי.
 
קיים קו ישיר של טיסות לאדיס אבבה מישראל, אך החיסרון שלו הוא מחירים יקרים יחסית. לבעלי תקציב מוגבל, מומלץ לחפש אחר טיסות זולות לאדיס אבבה עם עצירות ביניים ביעדים אחרים באפריקה.
 
מרבית הטיסות לאדיס אבבה נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי בולה (ADD), המשמש כשער הכניסה המרכזי לאתיופיה כולה. השדה נמצא במרחק של שבעה קילומטרים בלבד ממרכז העיר, כך שעלות הנסיעה באוטובוס מהשדה אל המרכז היא דולר אחד, ועלות הנסיעה במונית היא שני דולרים. הנסיעה אורכת כחצי שעה.
 
מנוע החיפוש החכם של כספי טורס מאפשר חיפוש בזמן אמת של טיסות סדירות לאדיס אבבה במחירים אטרקטיביים במיוחד. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לאדיס אבבה.

מומלץ באדיס אבבה 

המוזיאון לאומי של אתיופיה The National Museum Of Ethiopia, המוזיאון האתנוגרפי Ethnographic Museum of the Institute of Ethiopian Studies, הר אנטוטו Entoto Mountain, מרקטו- השוק הגדול באפריקה Merkato, כנסיית טריניטי Trinity Church.

אדיס אבבה

14°-20°
שלישי 12°-22°
רביעי 13°-23°
חמישי 14°-21°