טיסות לצפון קוריאה מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות לצפון קוריאה

צפון קוריאה היא מדינה קומוניסטית מיליטנטית השוכנת בחלקו הצפוני של חצי האי קוריאה שבמזרח אסיה. היא גובלת מדרום עם יריבתה, קוריאה הדרומית, הדמוקרטית.

טיסות לצפון קוריאה - מידע

רבים מחשיבים את צפון קוריאה למדינה הדיקטטורית והסגורה בעולם. לא ניתן להיכנס לצפון קוריאה עם דרכון ישראלי, אלא עם דרכון זר בלבד. התרבות השמרנית, המוקפדת והסגורה משפיעה על כל תחומי החיים בצפון קוריאה, ודווקא היא זו שמושכת מטיילים רבים להגיע אליה ולחוות מקרוב את אורח החיים ההזוי כמעט שמשליט הממשל הטוטליטארי. הסגידה לשליטים הדיקטטוריים בצפון קוריאה יוצרת תופעות בלתי רגילות, כמו איפוס לוח השנה הלאומי לשנת הולדתו של קים איל-סונג, מנהיגה הראשון של צפון קוריאה הקומוניסטית.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

לא תמצאו אף מדינה כמו צפון קוריאה על פני כדור הארץ, היא קראה תיגר על כל הציפיות והצליחה לשרוד במשטר קומוניסטי במשך רבע מאה מאז קריסתה של האימפריה הסובייטית. זו ההזדמנות שלכם לבקר באחת האומות המבודדות בעולם, בה האינטרנט ותרבות המערב אינם ברי משקל מאף בחינה, ומיליוני תושבים חיים בצל פולחן האישיות של מנהיגיהם, אשר פולשים לכל תחומי חייהם.

מזג אוויר, טיסה לצפון קוריאה ומה שביניהם

האקלים השורר בצפון קוריאה הוא אקלים יבשתי קר ויבש בחורף ואקלים חם ולח בקיץ. החודשים המומלצים להזמנת טיסות לצפון קוריאה הם אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר, המתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח במרבית אזוריה.
 
לפני הזמנת טיסות לצפון קוריאה, יש לבדוק מהם הדרכונים הזרים המאפשרים אשרת כניסה למדינה ולברר אודות הנחיות מעודכנות של מטה לוט"ר.
 
מרבית הטיסות לצפון קוריאה נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי סונאן שבפיונגיאנג (FNJ), זוהי נקודת ההתחלה המקובלת לטיול בצפון קוריאה. כספי טורס מספקת טיסות זולות לצפון קוריאה דרך כל חברות התעופה. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לצפון קוריאה.
  • מדינה צפון קוריאה
  • שפה קוריאנית
  • מטבע וון צפון-קוריאני
  • קידומת חיוג 850+
  • שדה תעופה סונאן

מומלץ בצפון קוריאה

אצטדיון האחד במאי Rungrado 1st of May Stadium, מלון ריוגיונג Ryugyong Hotel, שער הניצחון של פיונגיאנג Arch of Triumph in Pyongyang, מגדל ג'וצ'ה Juche Tower, מוזיאון הניצחון במלחמת השחרור Victorious Fatherland Liberation War Museum, הר קומגנג Mount Kumgang.

מעונינים לטוס למדינה היריבה של צפון קוריאה, דרום קוריאה? הזמינו טיסות לדרום קוריאה

pyongyang

24°-30°
חמישי 24°-30°
שישי 24°-29°
שבת 25°-25°