נגישות
 • טיסות לצפון קוריאה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

מידע על צפון קוריאה

צפון קוריאה היא מדינה קומוניסטית מיליטנטית השוכנת בחלקו הצפוני של חצי האי קוריאה שבמזרח אסיה. היא גובלת מדרום עם יריבתה, קוריאה הדרומית, הדמוקרטית.
 
רבים מחשיבים את צפון קוריאה למדינה הדיקטטורית והסגורה בעולם. לא ניתן להיכנס לצפון קוריאה עם דרכון ישראלי, אלא עם דרכון זר בלבד. התרבות השמרנית, המוקפדת והסגורה משפיעה על כל תחומי החיים בצפון קוריאה, ודווקא היא זו שמושכת מטיילים רבים להגיע אליה ולחוות מקרוב את אורח החיים ההזוי כמעט שמשליט הממשל הטוטליטארי. הסגידה לשליטים הדיקטטוריים בצפון קוריאה יוצרת תופעות בלתי רגילות, כמו איפוס לוח השנה הלאומי לשנת הולדתו של קים איל-סונג, מנהיגה הראשון של צפון קוריאה הקומוניסטית.
 
לא תמצאו אף מדינה כמו צפון קוריאה על פני כדור הארץ, היא קראה תיגר על כל הציפיות והצליחה לשרוד במשטר קומוניסטי במשך רבע מאה מאז קריסתה של האימפריה הסובייטית. זו ההזדמנות שלכם לבקר באחת האומות המבודדות בעולם, בה האינטרנט ותרבות המערב אינם ברי משקל מאף בחינה, ומיליוני תושבים חיים בצל פולחן האישיות של מנהיגיהם, אשר פולשים לכל תחומי חייהם.

מזג אוויר, טיסה לצפון קוריאה ומה שביניהם

האקלים השורר בצפון קוריאה הוא אקלים יבשתי קר ויבש בחורף ואקלים חם ולח בקיץ. החודשים המומלצים להזמנת טיסות לצפון קוריאה הם אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר, המתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח במרבית אזוריה.
 
לפני הזמנת טיסות לצפון קוריאה, יש לבדוק מהם הדרכונים הזרים המאפשרים אשרת כניסה למדינה ולברר אודות הנחיות מעודכנות של מטה לוט"ר.
 
מרבית הטיסות לצפון קוריאה נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי סונאן שבפיונגיאנג (FNJ), זוהי נקודת ההתחלה המקובלת לטיול בצפון קוריאה. כספי טורס מספקת טיסות זולות לצפון קוריאה דרך כל חברות התעופה. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני, ולאתר עבורכם מגוון טיסות לצפון קוריאה.

מומלץ בצפון קוריאה

אצטדיון האחד במאי Rungrado 1st of May Stadium, מלון ריוגיונג Ryugyong Hotel, שער הניצחון של פיונגיאנג Arch of Triumph in Pyongyang, מגדל ג'וצ'ה Juche Tower, מוזיאון הניצחון במלחמת השחרור Victorious Fatherland Liberation War Museum, הר קומגנג Mount Kumgang.

Pyongyang

19°-19°
חמישי 17°-28°
שישי 17°-24°
שבת 17°-27°