נגישות
  • טיולים מאורגנים - החופשה שלכם מתחילה עכשיו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
  •  
  • מנוע חיפוש מאורגנים, הזן פרטים:

טיולים מאורגנים לצפון איטליה

טיולים מאורגנים שלא תרצו לפספס
צפון איטליה
russian Northern Italy
12.06.19 - 18.06.19
6  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $824
הזמן
צפון איטליה
צפון איטליה והאגמים
25.06.19 - 02.07.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: 693
הזמן
צפון איטליה
צפון איטליה והאגמים
29.05.19 - 04.06.19
6  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $872
הזמן

טיולים מאורגנים לצפון איטליה

מעבר להרים, אגמי הצפון והערים הבלתי נשכחות- ונציה, ורונה ומילאנו, האוצרות האמיתיים של צפון איטליה טמונים בחיי היום יום: באוכל, ביין, במזג האוויר ובאנשים.
 
המארג העשיר של ההיסטוריה והתרבות של איטליה, שהייתה המרכז של האימפריה הרומית העתיקה ולב לבו של הרנסנס באירופה, הוא זה שמושך מיליוני תיירים בשנה לפיאצות היפות עם הגלידריות והקסם האיטלקי שאי אפשר להתנגד אליו. איטליה ממשיכה להרשים את העולם באמנות, אופרה, ארכיטקטורה ומטבח עשיר באוצרות קולינאריים.
 
בתי קפה בין חורבות רומיות, ערים שטופות שמש עם זוגות על קטנועים, אוסף האמנות הגדול בעולם, סיורים בכפרים קטנים וקסומים המשובצים בבתים ציוריים, פרחים צבעוניים וערבות בוכיות. ערים עתיקות עם מבצרים מימי הביניים, הגלידה הטעימה ביותר בעולם.... זו צפון איטליה.
 
מילאנו, בירת האופנה והעיצוב האיטלקית. הדואומו, עם החזית המעוטרת באלפי פסלים ובמאות צריחים חינניים, גלריית ויטוריו עמנואל המפורסמת- רחוב קניות יוקרתי תחת קורת גג מזכוכית. תיאטרון לה סקאלה ומבצר ספורצה האימתני.
 
כל זה לרקע נוף אלפיני מעלף של הרי הדולומיטים: אגמים כחולים וכפרים ציוריים. אזור צפון איטליה מתפאר לא רק בטבע נפלא, אבל גם בהרבה אתרים היסטוריים ותרבותיים מרתקים. יש גם שפע של הזדמנויות לצאת לפעילויות שוברות שגרה: טיולים, פארקי שעשועים, ספורט אקסטרים, ועוד.
 
טיול מאורגן לצפון איטליה הוא הדרך הטובה ביותר להספיק לראות ולחוות הכל מהכל בפרק זמן מוגבל. כספי טורס מספקת טיולים מאורגנים לצפון איטליה בעברית וברוסית, לבחירתכם. החודשים המומלצים ביותר להזמנת טיולים מאורגנים לצפון איטליה הם אפריל-מאי וספטמבר-אוקטובר.