טיולים מאורגנים ליפן מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים ליפן

טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן ליפן
טיול מאורגן ליפן

טיולים מאורגנים ליפן

מידע על יפן

יפן ידועה בתור מרכז טכנולוגיה חדשני ועתידני, אבל הרבה לפני שכולנו התמכרנו למשחקי מחשב, אנימה וסושי, המלחמות המפוארות של יפן פילסו את דרכה אל ספרי ההיסטוריה.

יפן, ארץ השמש העולה, היא מדינה יפיפייה עם ניגודים עזים בתרבות- מוזיקת פופ וטכנולוגיה עתידנית מול מקדשים, ריקשות וגיישות. המסורת היפנית הולכת יד ביד עם תרבות מודרנית- טקסי תה בערים עם אורות ניאון, צפייה בדמויות אנימה לצד צפייה בפריחת הדובדבן... כל אלה מוצאים הרמוניה מושלמת בנופים מרהיבים, ערים תוססות, אמנות, טכנולוגיה וכלכלה מתפתחת.
יפן ממוקמת בין צפון האוקיינוס השקט לבין הים של יפן, ומורכבת מארבעה איים גדולים ומעוד 6,000 איים קטנים יותר. יפן הררית ברובה, כשרוב הערים שוכנות על החוף. ביפן יש ארבע עונות שנה נבדלות, אבל בגלל אורכה של המדינה, הצפון מתאפיין בחורפים קרים מאוד ואילו בדרום יש אקלים סאב-טרופי. מרץ ואפריל הם החודשים של פריחת הדובדבן, תופעת טבע שמצדיקה בפני עצמה טיסה ליפן.
טיסות ליפן הן יקרות יחסית, ולא פשוט לבנות מסלול מוצלח בין האיים שיצליח להכיל את כל האתרים ההיסטוריים והתרבותיים המרתקים של יפן. לכן, טיול מאורגן ליפן הוא הדרך הטובה ביותר להכיר את ארץ השמש העולה. כספי טורס מספקת טיולים מאורגנים ליפן בעברית וברוסית, לבחירתכם.
  • מדינה יפן
  • שפה יפנית
  • מטבע ין
  • שגרירות ישראל לחץ כאן לקישור
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי - פטור מאשרה
  • קידומת חיוג למדינה 81
  • הפרש שעות זמן ישראל פחות 3 שעות

טיול מאורגן ליפן – אטרקציות מרכזיות

טוקיו  בירת יפן המרהיבה. בה אפשר לסייר ברובע שינג'וקו המודרני, המגדל המונומנטאלי של העירייה, הארמון הקיסרי והפרלמנט, ולחקור את ממלכת ההיי טק אקיהאבארה. להכיר גם את אסאקאסה, הרובע ההיסטורי של טוקיו שמצליח לשמר את האווירה של תחילת המאה ה-20. לבקר במקדש סנסוג'י עם חמשת הגגות, לטייל בפארק אואנו וברובע גינזה, אשר מכונה לעתים קרובות "חלון הראווה הגדול של טוקיו".  
עיר הנמל יוקוהמה בה ניתן להנות מהצ'יינה טאון הצבעוני. ולהתרשם מהאוקיינוס השקט.
 עמק אווקודאני עמק המשובץ במאות מעיינות חמים ועטוף באדי קיטור.
הר פוגי' - נטפס אל ה"תחנה החמישית" של הר פוג'י- תצפית יוצאת דופן שמציגה נוף מרשים שיפעים את לבכם.
טקיאמה, עיר על חופו של נהר מיאגאווה. הרבעים ההיסטוריים של טקיאמה, מציגים לראווה ארכיטקטורה יפנית מסורתית, בתי קפה ציוריים, מרכבות טקסיות, ומזקקות עתיקות.
הכפר שירקאווה-גו, בו אפשר לללמוד על אורח החיים המסורתי של האיכרים המקומיים.
קיוטו הבירה הקיסרית, בה נמצא גן הסלעים המפורסם של מקדש ריואנג'י, פגודת הזהב, ומפל המים הטהורים של מקדש קיומיזו. טירת ניג'ו, ששימשה כארמון המגורים לבני שושלת השוגונות של טוקוגאווה, ויצירות מופת של התרבות והאמנות היפנית במרכז המלאכה העממי. וגולת הכותרת היא הרובע הרובע ההיסטורי גיון, מקום מושבן המרכזי של הגיישות.
אוסקה – עיר המסחר העתיקה ביותר ביפן. בה תעלות יפות וגשרים שמעל נהר האדו, טירה עתיקה המציגה תערוכת נשק ובגדי סמוראים בחדר תה מקסים, ומקדשים עתיקים הנמצאים בדרך לרובע הבילויים דוטונבורי.

טוקיו

27°-34°
חמישי 27°-30°
שישי 28°-34°
שבת 26°-33°