טיסות לקייפטאון מזמינים בכספי טורס

טיסות זולות לקייפטאון

קייפטאון מפורסמת ביופייה, במבניה המודרניים ובקרבתה לצוק כף התקווה הטובה ולחבל היין. זהו מיקום אסטרטגי בהחלט - שילוב של יין משובח עם נוף מרהיב הוא שילוב מנצח.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן
טיסה לקייפטאון

טיסה לקייפטאון

בין התאריכים, 22.04 - 30.04
טיסה סדירה
EMIRATES
באישור מיידי
החל מ $1,960
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לקייפטאון

טיסה לקייפטאון

בין התאריכים, 22.04 - 05.05
טיסה סדירה
AIR FRANCE
באישור מיידי
החל מ $1,681
להזמנה מחיר לאדם

מידע על קייפטאון

קייפטאון, מה חשוב לדעת?

קייפטאון היא אחת משלושת ערי הבירה של דרום אפריקה אשר נקבעו על ידי השלטון הבריטי בתקופה הקולוניאלית.
 
בקייפטאון נמצאים אתרים מיוחדים רבים, כמו בית הכלא ברובן איילנד, בו היה כלוא נלסון מנדלה במהלך האפרטהייד. טיסות לקייפטאון פופולאריות לא רק בשל רמת החיים הגבוהה וההיסטוריה העשירה. העיר נמצאת באזור גיאוגרפי מרשים הכולל את הר השולחן, מפרץ לחופי האוקיינוס השקט ושמורות טבע עוצרות נשימה.
 
עם חופיה הזהובים וכרמיה השופעים, קייפטאון היא מקצוענית ותיקה בלכידת לבבות מבקריה. האסלאם, הנצרות, היהדות, ואמונות אפריקאיות מסורתיות מתקיימות בעיר מופלאה זו בשלום ובשלווה, תוך שמירה על רב תרבותיות ועל גאווה מדבקת. בהתחשב בהיסטוריה הבעייתית של דרום אפריקה, ברור כשמש שהרמוניה זו נוצרה בעמל רב. זו עיר של חלוצים נחושים, מהגרים אירופאים, וצאצאים לשבטים ילידיים. כולם מביאים טעמים ייחודיים לכור ההיתוך הקריאולי העשיר של קייפטאון.
  • מדינה דרום אפריקה
  • שפה אנגלית, אפריקאנס
  • מטבע ראנד דרום אפריקאי
  • קידומת חיוג למדינה 27+
  • שגרירות ישראל לקישור לחץ כאן
  • שדה תעופה קייפטאון

מזג אוויר, טיסה לקייפטאון ומה שביניהם

קייפטאון מתאפיינת באקלים ים תיכוני, עם חורף מתון וקיץ חם ויבש. בשל מזג האוויר הנוח, טיסות לקייפטאון פופולאריות במהלך כל עונות השנה.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לקייפטאון דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה.
 
טיסות לקייפטאון מישראל נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר (CPT), המשמש כאחד משערי האוויר המרכזיים של דרום אפריקה כולה. השדה ממוקם במרחק של עשרים קילומטרים ממרכז העיר, וממנו ניתן לשכור רכב, לעלות על שאטל (פועל עד 22:00 מדי יום) או לתפוס מונית למרכז העיר או לכל יעד אחר.

מומלץ בקייפטאון

הר השולחן Table Mountain, הפארק הלאומי כף התקווה הטובה Cape of Good Hope, חוף בולדרס Boulders Beach, חוף קמפס ביי Camps Bay, רובן איילנד Robben Island, סיור יינות בעיירה סטלנבוש Stellenbosch, כיכר גרינמרקט Greenmarket Square, טירת התקווה הטובה Castle of Good Hope, מוזיאון מחוז שש District Six Museum.

קייפ טאון

17°-19°
שבת 16°-20°
ראשון 16°-23°
שני 16°-20°