נגישות
 • טיסות זולות לקייפטאון

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לקייפטאון

קייפטאון
טיסות - סדירות
28.06.19 - 05.07.19
החל מ: $359
הזמן
קייפטאון
טיסות - סדירות
28.06.19 - 06.07.19
החל מ: $852
הזמן
קייפטאון
טיסות - סדירות
02.07.19 - 11.07.19
החל מ: $721
הזמן

מידע על קייפטאון

קייפטאון היא אחת משלושת ערי הבירה של דרום אפריקה אשר נקבעו על ידי השלטון הבריטי בתקופה הקולוניאלית.
 
קייפטאון מפורסמת ביופייה, במבניה המודרניים ובקרבתה לצוק כף התקווה הטובה ולחבל היין. זהו מיקום אסטרטגי בהחלט - שילוב של יין משובח עם נוף מרהיב הוא שילוב מנצח.
 
בקייפטאון נמצאים אתרים מיוחדים רבים, כמו בית הכלא ברובן איילנד, בו היה כלוא נלסון מנדלה במהלך האפרטהייד. טיסות לקייפטאון פופולאריות לא רק בשל רמת החיים הגבוהה וההיסטוריה העשירה. העיר נמצאת באזור גיאוגרפי מרשים הכולל את הר השולחן, מפרץ לחופי האוקיינוס השקט ושמורות טבע עוצרות נשימה.
 
עם חופיה הזהובים וכרמיה השופעים, קייפטאון היא מקצוענית ותיקה בלכידת לבבות מבקריה. האסלאם, הנצרות, היהדות, ואמונות אפריקאיות מסורתיות מתקיימות בעיר מופלאה זו בשלום ובשלווה, תוך שמירה על רב תרבותיות ועל גאווה מדבקת. בהתחשב בהיסטוריה הבעייתית של דרום אפריקה, ברור כשמש שהרמוניה זו נוצרה בעמל רב. זו עיר של חלוצים נחושים, מהגרים אירופאים, וצאצאים לשבטים ילידיים. כולם מביאים טעמים ייחודיים לכור ההיתוך הקריאולי העשיר של קייפטאון.

מזג אוויר, טיסה לקייפטאון ומה שביניהם

קייפטאון מתאפיינת באקלים ים תיכוני, עם חורף מתון וקיץ חם ויבש. בשל מזג האוויר הנוח, טיסות לקייפטאון פופולאריות במהלך כל עונות השנה.
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לקייפטאון דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה.
 
טיסות לקייפטאון מישראל נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר (CPT), המשמש כאחד משערי האוויר המרכזיים של דרום אפריקה כולה. השדה ממוקם במרחק של עשרים קילומטרים ממרכז העיר, וממנו ניתן לשכור רכב, לעלות על שאטל (פועל עד 22:00 מדי יום) או לתפוס מונית למרכז העיר או לכל יעד אחר.

מומלץ בקייפטאון

הר השולחן Table Mountain, הפארק הלאומי כף התקווה הטובה Cape of Good Hope, חוף בולדרס Boulders Beach, חוף קמפס ביי Camps Bay, רובן איילנד Robben Island, סיור יינות בעיירה סטלנבוש Stellenbosch, כיכר גרינמרקט Greenmarket Square, טירת התקווה הטובה Castle of Good Hope, מוזיאון מחוז שש District Six Museum.

קייפ טאון

18°-19°
חמישי 17°-18°
שישי 14°-17°
שבת 13°-14°