נגישות
 • טיסות לטביליסי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטביליסי

טביליסי
טיסות - סדירות
23.07.19 - 31.07.19
החל מ: $269
הזמן
טביליסי
טיסות - שכר
29.07.19 - 01.08.19
3  לילות 
החל מ: $177
הזמן
טביליסי
טיסות - סדירות
23.07.19 - 31.07.19
החל מ: $299
הזמן

מידע על טביליסי

טביליסי היא עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר בגיאורגיה ההררית והירוקה, אשר שוכנת בין שני רכסי הרים על גדות נהר מטקווארי ומשמשת כמרכז התרבותי והכלכלי של גיאורגיה.
 
זו העיר בה תוכלו לטעום מהחצ'פורי הטוב ביותר בעולם וללגום מדי ערב יין גאורגי משובח. טביליסי היא ההוכחה לכך שגיאורגיה היא לא רק מלכת הטבע הפראי האירופאית, אלא גם מדינה מתקדמת, אופנתית ומלאה בהיסטוריה ובמסתורין.
 
היסטוריה ומסתורין אמרנו? אחרי שתזמינו טיסה לטביליסי, תוכלו לפגוש בהם ברחובות ובסמטאות שלה בכל צעד ושעל.
 
הנופים הדרמטיים מצטמצמים אל תוך העיר העתיקה של טביליסי, השוכנת בחלק הצר ביותר בעמק ומדיפה גם כיום ניחוחות של צומת מסחר עתיקה. בין הסמטאות הפתלתלות תוכלו לבחור מתוך היצע רחב של בתי קפה קונספטואליים, כנסיות יפות, כיכרות שוקקות חיים ובארים חתרניים. הקיפאון התרבותי שאפיין את טביליסי במאה ה-20 הפשיר סופית, כך שהעלייה בביקוש לטיסות זולות לטביליסי מישראל לא מפתיעה. זו עיר מלאת ניגודים בה תגלו פארקים מוריקים ומוזיאונים מצוינים לצד שווקים צפופים ובנייני דירות סובייטים מתפרקים. מלכת הקווקז הבלתי מעורערת מחכה רק לכם.

מזג אוויר, טיסות לטביליסי ומה שביניהם

טיסות לטביליסי פופולאריות בכל עונות השנה. יש לציין שהעיר מתאפיינת בחורפים קרים מאוד, כך שמומלץ להזמין טיסות לטביליסי בין החודשים אפריל עד אוקטובר. הקיץ של טביליסי חם ונוח ומאפשר טיולים רגליים ורומנטיים ברחבי העיר.
 
טיסות לטביליסי נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של העיר (TBS), המשמש כשער האוויר המרכזי של גיאורגיה כולה. השדה ממוקם 17 ק"מ מזרחית למרכז העיר. דרכי ההגעה הנוחות ביותר מהשדה אל העיר הן באמצעות רכבת או אוטובוס (קו 37). 
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לטביליסי דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה, כולל "ארקיע" ו-" Georgian Airways". באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו להגיע בקלות ובמהירות להיצע רחב של טיסות לטביליסי. במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי טורס ולאתר עבורכם מגוון טיסות לטביליסי, חבילות נופש וטיסות זולות לטביליסי בתאריכים גמישים ובמחירים גמישים עוד יותר.

מומלץ בטביליסי

מרחצאות אבאנותובני Abanotubani baths, רחוב שרדן Chardin, כיכר החירות Freedom Square, מוזיאון רוסטבלי Rustaveli Museum, קתדרלת סמבה Sameba Cathedral, המוזיאון הגיאורגי הלאומי Georgian National Museum, אגם הצבים Turtle Lake.

טביליסי

17°-31°
ראשון 18°-33°
שני 17°-31°
שלישי 18°-32°