טיולים מאורגנים לרוסיה מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים לרוסיה

טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן לרוסיה
טיול מאורגן לרוסיה

טיולים מאורגנים לרוסיה

טיול מאורגן לרוסיה מתמקד בשתי הערים המרשימות ביותר במדינה, סנט פטרסבורג ומוסקבה. מוסקבה הבירה המפורסמת מספקת אתרים רבים בהם נבקר במהלך הטיול כמו הקרמלין הידוע, מוזיאוני העיר ועוד. בעוד סנט פטרסבורג המרהיבה השוכנת על שפת הנהר, מספקת ארמונות מרשימים בהם תוכלו לחזות בפאר ובעושר הרוסי שמתבטא בבנייה הייחודית.
 

משך וסוג הטיולים המאורגנים לרוסיה

משך טיול מאורגן לרוסיה הוא בדרך כלל בין שישה לשבעה לילות, על בסיס אירוח של חצי פנסיון או לינה וארוחת בוקר. אין ספק שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שלא יחסר לכם דבר. רק תבואו, ואל תשכחו להביא בגדים חמים ותרמיים, כפפות, צעיף וכובע, כי רוסיה יודעת לספק ימים קרים, ואנחנו, במסגרת הטיול המאורגן, נדאג לכל השאר.
 
הטיול כולל מיסים, מלונות או בתי הארחה ברמה טובה מאוד  – פעילויות ואטרקציות בימים ובערבים הכוללים יציאות משותפות לבילוי בערים המרכזיות, אוטובוס תיירים וכמובן מדריכים מצוינים ומנוסים. כל זאת בכפוף לטיול אותו תבחרו.
 
  • מדינה רוסיה
  • שפה רוסית
  • מטבע רובל רוסי
  • שגרירות ישראל לקישור לחץ כאן
  • אשרת כניסה דרכון ישראלי - פטור מאשרה
  • קידומת חיוג 007

אתרים מרכזיים בטיול מאורגן לרוסיה

חשוב לציין שכל טיול מאורגן לרוסיה משלב את מוסקבה וסנט פטרסבורג ואתרים מרכזיים ואטרקציות באזור. כדי לבדוק במדויק באילו אתרים תבקרו, היכנסו לעמוד הטיול המבוקש, וחפשו את מסלול הטיול. לפניכם מספר אטרקציות ואתרים ייחודיים בהם תוכלו לבקר בחלק מהטיולים:
 
לילות לבנים בסנט פטרסבורג – זוהי חוויה ייחודית שמתרחשת רק בתקופה מסוימת בשנה מדובר באחד מסימני ההיכר של העיר השוכנת בצפון. מדובר בימים ארוכים ביותר עם אורך הנמשך שעות רבות מעבר למה שאנחנו רגילים ויכול להגיע ל-19 שעות ביום הארוך ביותר בשנה. הלילות הארוכים והמוארים מוציאים את המקומיים ואת התיירים לבלות עד השעות הקטנות של הלילה (או של הבוקר). בין ה-11 ליוני ועד ל-2 ביולי תזכו ליהנות מהלילות המוארים ביותר, זוהי חוויה של ממש!
 
אתרים נוספים בסנט פטרסבורג – זוהי העיר שנבנתה על ידי פטר הגדול ושמה הולך לפניה כאחת הערים היותר יפות, מרשימות ומרהיבות באירופה. נבקר במוזיאון ההרמיטאז', בו נחזה בעושר של רוסיה ובאמנות ההיסטורית האירופאית של מיטב האמנים מתקופות רבות. נבקר כמובן בנהר נייבה המפורסם, נחזה במגוון ארמונות הפאר שבעיר, בכנסיות ובארכיטקטורה המרשימה.
 
אתרים נבחרים במוסקבה – במרחק של 4 שעות טיסה מישראל, במוסקבה נבקר באתרים רבים, החל מהכיכר האדומה, כנסיית וסילי הקדוש, הקרמלין המפורסם שהוא המבנה ששימש את השליטים הרוסים ועד לפרלמנט המדיני. בנוסף נתרשם מהארכיטקטורה המרשימה של העיר, נבקר במוזיאונים ובגלריות הידועות וכן בארמונות התת קרקעיים. לא נפספס ביקור בפארק הניצחון ההיסטורי של העיר.
 
לאתרים נוספים, היכנסו לעמוד הטיול המבוקש.

מוסקבה

11°-19°
שבת 9°-18°
ראשון 10°-21°
שני 12°-25°