נגישות
 • טיסות לסרי לנקה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסרי לנקה

סרי לנקה
טיסות - סדירות
30.07.19 - 12.08.19
החל מ: $1103
הזמן
סרי לנקה
טיסות - סדירות
26.07.19 - 09.08.19
החל מ: $966
הזמן
סרי לנקה
טיסות - סדירות
31.07.19 - 14.08.19
החל מ: $1071
הזמן

מידע על סרי לנקה

 סרי לנקה הוא אי קסום באוקיינוס ההודי, שבדרכו המיוחדת מצליח לסכם את חווית המזרח במקדשים ובמנזרים מרהיבים, חופי מסיבות בסגנון של תאילנד, מטעי תה, שדות אורז ושמורות טבע נדירות ביופיין. אבל זהו רק הרקע לתרבויות המגוונות המאכלסות את האי... האנשים מעניינים אף יותר מהטבע המרהיב.
 
ירח דבש בסרי לנקה הפך לתופעה של ממש, בזכות החופים היפיפיים של האי, שמושכים גם גולשים מרחבי העולם בכל עונות השנה. דמיינו חוף לבן אינסופי, עם אוכלוסייה מאירת פנים, עדרי פילים, תנאי מחייה זולים ואתרי עתיקות נצחיים. כל כך הרבה יופי ואור ממלאים שטח כה קטן. שמונה אתרי מורשת היסטורית של אוסנק"ו משבצים שטח של 65,000 קמ"ר בלבד. ובין לבין, שטחי ספארי ופארקים לאומיים יפיפיים משמשים אזורי מחיה לנמרים, תאו וקופים. רכבות צבעוניות חולפות בין מטעי תה ירוקים ליערות גשם לחים.
 
כל האטרקציות הנפלאות של סרי לנקה נמצאות במרחקים קצרים מאוד אחת מהשנייה, כך שאתם יכולים להתחיל את היום שלכם במדיטציה במקדש, להמשיך לסשן גלישה בחוף, לנשנש אורז עם קארי ולהעמיק אל תוך אחד היערות עד שהשמש תשקע.

מזג אוויר, טיסה לסרי לנקה ומה שביניהם

באופן כללי, מזג האוויר בסרי לנקה הוא חמים, ואין הבדל משמעותי מבחינת הטמפרטורות בין עונות השנה. חודשי דצמבר עד מרץ הם שיא עונת התיירות של סרי לנקה, החופים הדרומיים והמערביים הופכים חמים ויבשים, וגם עמוסים במיוחד. מחירי הטיסות ובתי המלון נוטים לעלות בתקופה זו.
 
עונת המונסונים "מהא" מכה במזרח בין חודשי אוקטובר עד ינואר, ועונת המונסונים "יאלה" מביא גשמים אל הדרום בין חודשי מאי-אוגוסט, במהלכם מזג האוויר בצפון ובמזרח הוא הטוב ביותר, והמחירים דווקא יורדים. אם אתם אוהבים לטייל בספונטניות, בלי להזמין טיסות ומלונות מראש, אז ספטמבר ואפריל יאפשרו לכם לעשות את זה ולא להפסיד כסף. 
 
טיסות לסרי לנקה מישראל פעילות בקווים עם נחיתת ביניים אחת לפחות ביעד נוסף באסיה: תאילנד, הודו, סינגפור ועוד. ויזה חודשית לסרי לנקה תעלה לכם שלושים דולר.
 
שדה התעופה הבינלאומי בנדרנאיקה ממוקם 30 ק"מ צפונית לעיר קולומבו. כדי להגיע מהשדה אל העיר בקלות ובמהירות, מומלץ לעלות על מונית. 
 
כספי טורס מספקת טיסות לסרי לנקה דרך כל חברות התעופה שמפעילות טיסות ליעד זה. הזינו במנוע החיפוש את הרכב הנוסעים שלכם לטיול ואת התאריכים הדרושים לטיסת הלוך וטיסת חזור, ותוכלו לבחור מתוך היצע רחב של טיסות לסרי לנקה במחירים מפתים.

מומלץ בסרי לנקה

המקדש המוזהב במערות דמבולה Dambulla cave temple, ההר הקדוש מיהינטלה Mihintale Mountain, בית המחסה לפילים יתומים Pinnawala Elephant Orphanage, אמנוולה Amanwella, מקדש הסלע של מולגיריגאלה Mulkirigala Rock Monastery, מצודת סיגיריה Sigiriya Rock Fortress.

קולומבו

28°-28°
ראשון 28°-29°
שני 28°-29°
שלישי 27°-28°