נגישות
 • טיסות זולות לסנט פטרסבורג

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לסנט פטרסבורג

סנט פורסבורג
טיסות - סדירות
28.02.19 - 06.03.19
החל מ: $263
הזמן
סנט פטרסבורג
טיסות - סדירות
27.02.19 - 06.03.19
החל מ: $264
הזמן
סנט פטרסבורג
טיסות - סדירות
25.02.19 - 07.03.19
החל מ: $264
הזמן

מידע על סנט פטרסבורג

עיר הבירה לשעבר של רוסיה מתעלה על כל דמיון. טיסה לסנט פטרסבורג תפתח בפניכם עולם חדש של תרבות, אמנות, ארכיטקטורה ויוקרה. סנט פטרסבורג היא גן עדן למי שלא יודע שובע ממוזיאונים, ארמונות, שדרות מסתוריות, פארקים ירוקי-עד ומופעי תרבות משובחים.
 
ממש כמו הדלעת של סינדרלה שהפכה לכרכרה, הפכה סנט פטרסבורג מאזור ביצות שומם למטרופולין מסנוור שהיוקרה והפאר שלו לא מפסיקים להדהים ולרגש, גם אחרי עשרות ביקורים. יש בעיר הזו עוצמות שמזדחלות אל מתחת לעורכם, ומתעכבות בתוך הזיכרון לשנים ארוכות. אם אתם מתכננים להזמין טיסה לסנט פטרסבורג, התכוננו לגלות היסטוריה עשירה וחווית תרבות קלאסית לצד סצנת אמנות ומוזיקה מחתרתית. העיר מתאפיינת באווירה נהנתנית ופתוחה ובתחושה שבכל רגע ורגע מתרחש ברחובותיה דבר מה גדול מהחיים.
 
הארכיטקטורה ברחבי העיר כמעט פלאית, עם סגנון שנע בין בארוק לנאו-קלאסי. העיר תוכננה ונבנתה יש מאין על ידי פטר הגדול, ויורשיו המשיכו להעסיק אדריכלים אירופאים מן השורה הראשונה ולהוסיף לשדרותיה הרחבות קתדרלות וארמונות יוצאים מן הכלל. במידה רבה נדמה שסנט פטרסבורג קפאה בזמן, ושתהפוכות ההיסטוריה, המלחמות והעימותים שאפיינו את אירופה במאות האחרונות, פשוט פסחו עליה. נהר ה"נבה" הנגלה מתחת לגשרים הרבים, משווה אפילו לכמה ימים של נופש בסנט פטרסבורג נופח אגדי ותחושת נוסטלגיה שתשלט עליכם במהרה גם אם הקשר ביניכם לבין רוסיה הוא מקרי בהחלט. 

מזג אוויר, טיסה לסנט פטרסבורג ומה שביניהם

סנט פטרסבורג מתאפיינת במזג אוויר קר ולח לאורך כל השנה, עם כ-60 ימי שמש בלבד, כך שלפני שאתם עולים על טיסה לסנט פטרסבורג, כדאי שתצטיידו במטרייה ובמעיל גשם גם אם נדמה שלא עומד להיות גשום.
 
שדה התעופה הבינלאומי של סנט פטרסבורג, "פולקובו" (LED), הוא שדה התעופה המרכזי במחוז לנינגרד.
 
השדה ממוקם במרחק של 17 ק"מ מהעיר, ודרך ההגעה הנוחה ביותר אל מרכז העיר היא באמצעות האוטובוס, שמגיע עד לתחנת המטרו המרכזית "מוסקובסקה" (עלות הנסיעה באוטובוס היא פחות מדולר).
 
על אף התדמית היוקרתית של העיר, טיסות לסנט פטרסבורג הן לא בהכרח יקרות. כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לסנט פטרסבורג דרך כל חברות התעופה.

מומלץ בסנט פטרסבורג

שדרת נייבסקי פרוספקט Nevsky Prospect, כנסיית הגואל שעל הדם Church of the Savior on Blood, הרמיטאז' Hermitage, מצודת פטר ופול The Peter and Paul Fortress, פטרגוף Petergof, המוזיאון הרוסי State Russian Museum, אי הארנבות Zayachy Island, קתדרלת איסאק הקדוש Saint Isaac's Cathedral, ארמון יקטרינה Catherine Palace, תיאטרון מרינסקי Mariinsky Theatre.
 
Not Found