נגישות
 • טיסות לאורלנדו

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לאורלנדו

אורלנדו
טיסות - סדירות
16.12.18 - 23.12.18
החל מ: $1142
הזמן
אורלנדו
טיסות - סדירות
15.12.18 - 22.12.18
החל מ: $1128
הזמן
אורלנדו
טיסות - סדירות
20.12.18 - 03.01.19
החל מ: $1204
הזמן

מידע על אורלנדו

אורלנדו היא אחת מן הערים המיוחדות ביותר בארה"ב, היא כמו פארק שעשועים אחד גדול בלב פלורידה.
 
מיליוני תיירים מגיעים בטיסות לאורלנדו מדי שנה בשביל לשכוח לשבוע-שבועיים מכל העולם ולהתמסר כמו ילדים למגוון פארקי השעשועים הנמצאים בעיר. האטרקציה המרכזית באורלנדו, אשר מהפנטת ילדים ומבוגרים כאחד, היא כמובן ה"דיסניוורלד". אל תפספסו גם את אולפני יוניברסל, עולם הים ופארק המים "רטוב ופרוע".
 
פארקי השעשועים המפורסמים של אורלנדו הם תוצאה בלתי צפויה של ניסיונות לפתח את אורלנדו בשנות ה-70, וכפי שאתם יודעים, הבלתי צפוי הוא המלהיב מכל!
 
אחרי מנת יתר של צמר גפן מתוק ורכבות הרים, תוכלו להירגע באחד ממאה האגמים של אורלנדו. העיר מתגאה בכמה פארקים פנטסטיים, שמורות טבע ואפשרויות בילוי לכל המשפחה בחיק הטבע. בנוסף, אורלנדו מציעה בחירה בין מגוון מסעדות, מוזיאונים ובארים הפזורים ברחבי העיר. למזמינים טיסה לאורלנדו צפויה חוויה צבעונית, גם ביום וגם בלילה.
 
קניות, דיסניוורלד וחיי לילה מדהימים- והכל במקום אחד.

מזג אוויר, טיסות לאורלנדו ומה שביניהם

החורף של אורלנדו הוא יבש וקר, לעומת הקיצים החמים והגשומים, המלווים כמעט מדי יום בגשמים, רעמים וברקים. על אף הגשמים, החום ואחוזי הלחות הגבוהים, החודשים המומלצים להזמנת טיסות לאורלנדו הם אוגוסט-אוקטובר.
מזג האוויר המבלבל הוא חלק מהחוויה.
 
טיסות לאורלנדו מישראל הן טיסות עם עצירת ביניים אחת לפחות, כשהנחיתה הסופית מתבצעת בשדה התעופה הבינלאומי של העיר (MCO), הממוקם במרחק של 14 ק"מ מהמרכז. קיימות מספר דרכי הגעה מהשדה אל העיר: אוטובוסים, שאטלים מטרמינלים A ו-B, ומוניות.
 
כספי טורס מספקת טיסות לאורלנדו דרך כל חברות התעופה, כולל United Airlines, Swiss, US Air, אל-על ועוד. השתמשו במנוע החיפוש החכם של כספי, וסננו את תוצאות החיפוש כך שתוכלו לבחור לכם טיסה לאורלנדו בהתאם לתאריכים הרצויים, הרכב הנוסעים וטווח המחירים המבוקש. 

מומלץ באורלנדו 

דיסניוורלד DisneyWorld, עולם הים SeaWorld, אולפני יוניברסל Universal Studios, איי ההרפתקאות Islands of Adventure, מרכז החלל 'קנדי' Kennedy Space Center, מוזיאון קורנל לאמנות יפה Cornell Fine Arts Museum, המוזיאון אמנות של אורלנדו Orlando Museum of Art, מוזיאון הרכבות Central Florida Railroad Museum, אולפני MGM.

אורלנדו

19°-21°
שלישי 11°-20°
רביעי 5°-12°
חמישי 1°-16°