ויזה לקנדה

ויזה לקנדה

עד לאחרונה, אזרחי ישראל היו פטורים מהגשת בקשה לויזה בקנדה. החל מספטמבר 2016, כל אזרח ישראלי שמעוניין לבקר בקנדה נדרש בויזה לקנדה. הוויזה היא אשרת כניסה מקוונת שנקראת ETA - Electronic Travel Authorization.

 
במידה ואתם אזרחי ישראל ובמקביל אתם מחזיקים באזרחות אמריקאית, אתם פטורים מהגשת הבקשה, ובאפשרותכם להיכנס ולצאת מקנדה באופן חופשי. בעלי גרין קארד לארצות הברית אינם פטורים מהגשת הבקשה.

תהליך הוצאת הוויזה לקנדה

יש להנפיק את הויזה לקנדה טרם הזמנת הטיסה והעלייה למטוס, גם אם מדובר בטיסת המשך (קונקשן). תהליך ההנפקה של הויזה מתבצע באתר האינטרנט הרשמי של רשות ההגירה הקנדית (CIC). זמן הנפקת הויזה נע בין מספר דקות ל-72 שעות לכל היותר. האישור יישלח לדוא"ל שלכם.
 
ויזה לקנדה תקפה לשהות של שלושה עד שישה חודשים בלבד, כשההחלטה על משך הזמן המדויק נתונה לשיקול דעתו של קצין ההגירה בשדה התעופה בקנדה. במקרים מסוימים, ניתן לקבל ויזה לקנדה שתקפה למשך יותר מחצי שנה. ויזת עבודה לקנדה תקפה לארבע שנים לכל היותר. תוקף הויזה לקנדה עומד על חמש שנים ממועד הנפקתה, או עד פקיעת תוקף הדרכון שלכם – הראשון מבין השניים.
 
באתר האינטרנט של ה-CIC תצטרכו למסור מידע אישי הכולל את שמכם המלא, פרטי הדרכון שלכם, תאריך ומקום לידה, מין, מצב משפחתי, מצב תעסוקתי, מצב רפואי ועוד. במקים מסוימים תתבקשו לבצע בדיקה רפואית משלימה. לרוב מדובר במקרים של בקשה לויזה לתקופה העולה על שישה חודשים, או במקרים בהם המבקש עובד בעבודה שעשויה להוות סכנה לבריאות הציבור. במידה ואתם עונים על אחד הקריטריונים הללו, מומלץ לברר את התהליך הנדרש מול שגרירות קנדה.

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן