נגישות
 • איבריה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות מומלצות

איבריה
מדריד
טיסות - סדירות
25.07.19 - 28.07.19
החל מ: $586
הזמן
ברצלונה
טיסות - סדירות
26.07.19 - 29.07.19
החל מ: $771
הזמן
ניו יורק
טיסות - סדירות
25.07.19 - 01.08.19
החל מ: $1893
הזמן
איבריה היא חברת התעופה הלאומית של ספרד, שבסיסיה הראשיים נמצאים בשדות התעופה של ברצלונה, מדריד ופלמה דה מיורקה. החברה הוקמה ב-1927 והיא נקראת "איבריה" על שם חצי האי האיברי, שעל שטחו מתפרסות ספרד ופורטוגל. על בסיס החיבור הטבעי (שפה, תרבות), איבריה הייתה לחברת התעופה הראשונה בעולם שביצעה טיסה טראנס-אטלנטית וחיברה בין אירופה לדרום אמריקה בקו מדריד-בואנוס איירס.
 
איבריה חברה ב-Oneworld, ברית חברות התעופה. הדבר מאפשר שיתוף פעולה שלה עם יתר חברות התעופה בנושאים כמו שיתוף טרקליני נוסעים, תיאום לוחות זמנים ועוד. היא הפכה לחברת התעופה הרביעית בגודלה באירופה, זאת לאחר שהתאחדה ב-2011 עם חברת התעופה בריטיש איירווייז. שתי החברות בחרו לשמור על שמן המקורי, והגוף המאוחד שלהן נקרא International Airlines Group.

מהם יעדי הטיסות של איבריה?

איבריה מפעילה שתי טיסות יומיות על הקו תל אביב-מדריד במטוסי איירבוס A330. הטיסות נוחתות בשדה התעופה מדריד-בראחס שמשמש כאחד מבסיסי האם של החברה.
 
השימוש המרכזי שעושים ישראלים בשירותיה של איבריה הוא הטיסות שלה לדרום אמריקה (עם קונקשיין במדריד), אבל כדאי לדעת שאיבריה מפעילה טיסות המשך לא רק לדרום אמריקה, אלא ל-120 יעדים שונים ברחבי העולם. בין היתר: בוסטון, קזבלנקה, ניו יורק, לוס אנג'לס, לונדון, מוסקבה ועוד.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-24 שעות לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב/ביטול טיסה של איבריה?

במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080