נגישות
 • טיסות זולות לסיאול

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לסיאול

סיאול
טיסות - סדירות
31.05.19 - 07.06.19
החל מ: $733
הזמן
סיאול
טיסות - סדירות
03.06.19 - 12.06.19
החל מ: $728
הזמן
סיאול
טיסות - סדירות
04.06.19 - 18.06.19
החל מ: $732
הזמן

מידע על סיאול

סיאול היא עיר הבירה של דרום קוריאה, השוכנת על גדות נהר האן בחצי האי קוריאה שבמזרח אסיה. סיאול היא מרכז פיננסי וטכנולוגי בינלאומי המתחרה בערים כמו ניו יורק ולוס אנג'לס. הכינוי "נס על גדות נהר ההאן" בהחלט הולם אותה- זאת עיר פלאית, מהירה וצבעונית שלא עוצרת לרגע.
 
טיסה לסיאול תפתח לכם שער לעיר קוסמופוליטית מרהיבה ביופייה, הנחשבת למטרופולין השני בגודלו בעולם אחרי טוקיו. כמחצית מאוכלוסיית דרום קוריאה מתגוררת בסיאול, כלומר, למעלה מ-25 מליון בני אדם ממלאים את רחובות העיר בשפות, דתות ותרבויות שונות.
 
אמנם קו הרקיע של סיאול נשלט על ידי גורדי שחקים, אבל העיר עצמה משובצת באוצרות היסטוריה ואמנות נדירים בדמות ארמונות פאר, גנים מעוצבים, פגודות וחומות עתיקות. המרקם התעשייתי של העיר הולך ומתרכך אל תוך אידיאל עירוני מפתה של פארקים מעוצבים להפליא, שבילי אופניים ומופעי תרבות תחת השמש. האופנה והטכנולוגיה מתפתחות ברחובותיה של סיאול לצד מסורת ועומק תרבותי. סיאול היא כמו פניקס שעלה מן האפר של מלחמת קוריאה לפני 60 שנים בלבד, כך שגם בזמן שהעיר משקיפה באופן ברור לכיוון העתיד, העבר חרוט בלבה לנצח, וזו תופעה מרתקת לצפייה.
 
סיאול הדינמית היא עיר ללא הפסקה. לא משנה מה תרצו, ביום או בלילה- סיאול תספק לכם את זה. בואו לראות את הזריחה מאחד המקדשים,  התחילו את היום בבית תה ארומאטי, סיירו בארמונות, עצרו לדרינק בבר רחוב, בצעו רכישות לוהטות בשווקי הלילה, טעמו מרק סרטנים מהביל, התפנקו בספא, וצאו לכבוש את הלילה. בפעם הבאה שתעיפו מבט בשעון, כבר יהיה שוב בוקר.

טיסות לסיאול, מזג אוויר ומה שביניהם

עונת האביב (אפריל-מאי) היא העונה המומלצת להזמנת כרטיסי טיסה לסיאול: גניה של סיאול מתחדשים בפריחת האביב והעיר נצבעת בגוונים חדשים. גם חודשי ספטמבר-אוקטובר נעימים ומתאפיינים במזג אוויר קליל ונוח.
 
עונת הטייפונים חלה בין חודשי יוני עד ספטמבר.
 
טיסות לסיאול נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי אינצ'ון (ICN). ההגעה מהשדה אל העיר היא באמצעות רכבת האקספרס, ה-AREX.

מומלץ בסיאול

חמשת הארמונות הגדולים The Great Palaces of Seoul, חומות העיר העתיקה Fortress Wall of Seoul, מוזיאון המלחמה של דרום קוריאה War Memorial of Korea, המוזיאון הלאומי The National Museum of Korea, סיאול לנד Seoul Land, הגנים הסודיים Secret Gardens, השער הדרומי של סיאול Namdaemun, פגודת אוקטגונל Octagonal Pagoda.

סיאול

18°-29°
שבת 19°-20°
ראשון 19°-22°
שני 14°-19°