נגישות
 • חבילות נופש בקרלובי וארי

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש
קרלובי וארי
CONCORDIA
25.11.18 - 29.11.18
4  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 650
הזמן
קרלובי וארי
RUZE
11.12.18 - 18.12.18
7  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 809
הזמן
קרלובי וארי
GRAND PUPP
25.12.18 - 31.12.18
6  לילות  ארוחת בוקר כולל העברות
החל מ: 1172
הזמן

חבילות נופש בקרלובי וארי

קרלובי וארי היא עיר נופש ומרפא צ'כית, שידועה במעיינות החמים הפלאיים שלה ובבתי המרחץ המפוארים בהם טבלו במהלך ההיסטוריה מלכים, פילוסופים והוגי דעות רבים, ביניהם שופן, גתה, קרל מרקס, בטהובן ופטר הגדול. רבים מכירים את העיר גם בזכות פסטיבל הקולנוע היוקרתי המתקיים בה מדי שנה ומושך אלפי מבקרים. זה הזמן לחופשה מפנקת ומלאה בטוב טעם, עם מסעדות משובחות, אתרי מרפא מיוחדים, ואווירת חופש מושלמת.
 
העיר האופנתית הזו היא כמו אתר נופש יוקרתי אחד גדול. אם אתם בעניין של אמבטיות גופרית, ניקוז לימפטי ושאיפת אדים, מומלץ לתאם מראש את הטיפולים מול אתרי הספא הרבים הפזורים ברחבי העיר. אם אתם דווקא בכיוון ספונטני יותר, גם אם לא תזמינו אף טיפול מראש, תמיד תוכלו לצאת לטיול בגבעות המוריקות שסובבות את העיר, להכיר את המוזיאונים והגלריות של העיר, ליהנות ממשקה או שניים באחד מבתי הקפה שעל גדת הנהר, ולהתחכך ביפים והעשירים. כמובן שהאטרקציה המרכזית של קרלובי וארי הם המעיינות החמים, שפשוטו כמשמעו, פורצים מתוך נהר ה-Tepla עם סילוני מים אדירים שמגיעים עד לגובה של 15 מטרים. זוהי הסיבה לכך שהנהר עטוף בענני קיטור בכל ימות השנה.
 
קרלובי וארי מתאימה גם לטיול עם כל המשפחה וגם לסוף שבוע ארוך ורומנטי. כספי טורס מספקת חבילות נופש לקרלובי וארי גם במהלך עונת השיא התיירותית של אירופה, בין חודשי מאי-ספטמבר. באמצעות מנוע החיפוש החכם שלנו, תוכלו להשוות מחירים בין מגוון חבילות נופש לקרלובי וארי. כל חבילה כוללת טיסות הלוך וחזור ולינה במלון. שבצו במנוע החיפוש את התאריכים הנוחים לכם והזינו את דירוג המלון בו אתם מעוניינים, שנע בין 5-1 כוכבים. כל זאת בהתאם לאופי החופשה בה אתם מעוניינים וכמובן בהתאם לתקציב שלכם. המטרה היא להתאים עבורכם כמה שיותר אפשרויות של חבילות נופש לקרלובי וארי, כדי שכל מה שתצטרכו לעשות- זה לבחור ולבצע הזמנה מהירה מאובטחת באתר.
Not Found