נגישות
 • טיסות לצ'כיה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לצ'כיה

צ'כיה
טיסות - שכר
20.06.19 - 22.06.19
2  לילות 
החל מ: $296
הזמן
צ'כיה
טיסות - סדירות
02.07.19 - 07.07.19
החל מ: $321
הזמן
צ'כיה
טיסות - סדירות
20.06.19 - 24.06.19
החל מ: $301
הזמן

מידע על צ'כיה

האסוציאציה הראשונה שקופצת לראש כשחושבים על צ'כיה, היא עיר הבירה שלה- פראג, והאסוציאציה השנייה הן כמובן הבירות צ'כיות המשובחות, אבל כדאי שתדעו שצ'כיה טומנת בחובה עוד אינסוף אטרקציות...
 
על עיירת הנופש היפיפייה קארלובי וארי, שמעתם? ועל העיר המדהימה טרבליץ'? ומה לגבי הטירות העתיקות והארמונות המרהיבים הפזורים ברחבי המדינה הירוקה?
 
כפי שאתם כבר יכולים להבין, צ'כיה עלתה לליגה של הגדולים- היא מתחרה במעצמות תיירות כמו גרמניה ואוסטריה, ומציגה לראווה היסטוריה מרגשת בדמות טירות וארמונות בשפע, אשר מאירים את סיפוריהן הדרמטיים של משפחות חזקות ודמויות היסטוריות שהחזיקו באדמות בוהמיה ומורביה, אדמות עתיקות אשר מרכיבות את צ'כיה של ימינו.
 
ונחזור לפראג- אחת הערים היפות בעולם, עיר נוטפת תרבות, אמנות ומוזיקה, עם מבשלות הבירה הטובות בעולם. בכל מקום אליו תפנו, תפגשו אנשים ישרים, שגאים במורשת שלהם ותופסים בביטחון את מקומם באירופה המודרנית, המאוחדת. 

מזג אוויר, טיסה לצ'כיה ומה שביניהם

צ'כיה מתאפיינת באקלים אירופאי ממוזג, עם חורף קר ומושלג וקיץ חמים. עונת התיירות של צ'כיה מגיעה לשיא לקראת סוף האביב ותחילת הקיץ. קחו בחשבון שבסמוך לחודשי מאי-יוני, טיסות לצ'כיה נוטות להתייקר- מומלץ להזמין טיסות זולות לצ'כיה מבעוד מועד וליהנות גם ממחיר משתלם וגם ממזג אוויר מוצלח.
 
שדה התעופה הבינלאומי של פראג (PRG) הוא שער הכניסה האווירי המרכזי של המדינה. כספי טורס מספקת טיסות לצ'כיה דרך כל חברות התעופה.
 
מנוע החיפוש החכם של כספי טורס מאפשר השוואה בין מגוון טיסות לצ'כיה עם חברות תעופה שונות, במועדים שונים ועם טווח מחירים גמיש. 
 
במידה ולא מצאתם את מבוקשכם באתר האינטרנט שלנו, נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני של כספי טורס ולאתר עבורכם טיסות לצ’כיה במחירים שקשה לסרב להם.

מומלץ בצ'כיה

קרלובי וארי Karlovy Vary, מצודת פראג Prague Castle, גשר קארל Charles Bridge, סמטת הזהב Zlata Ulicka, קתדרלת ויטוס הקדוש Katedrála svatého Víta, שמורת גן העדן הצ'כי Bohemian Paradise, קתדרלת סנט פטר ופול Brno's Cathedral of St. Peter and Paul, צ'סקי קרומלוב Český Krumlov Castle.

פראג

19°-29°
חמישי 16°-26°
שישי 14°-22°
שבת 13°-23°