נגישות
 • חבילות נופש בבריסל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש בבריסל

בריסל
DURBUY
22.07.19 - 29.07.19
7  לילות  לינה בלבד
החל מ: 930
הזמן
בריסל
DURBUY
22.07.19 - 29.07.19
7  לילות  לינה בלבד
החל מ: 930
הזמן
בריסל
DURBUY
22.07.19 - 29.07.19
7  לילות  לינה בלבד
החל מ: 930
הזמן
בריסל היא מסוג הערים האירופאיות שמשאירות טעם של עוד, ולא רק בשל חנויות השוקולד המשובחות שהן חלומם של כל ילד וכל מבוגר, אלא גם בזכות מבני האר-נובו הרבים הממלאים את העיר באמנות ובהשראה, ציורי הקומיקס על חומות ובתים, בתי קפה עם קינוחים מופלאים וכיכרות הומות אדם. בכל פינה ופינה בעיר יש התרחשות אחרת, שלא כדאי לפספס. איכות החיים היומיומית של בריסל היא מעוררת קנאה- סצנת ברים ובתי קפה מדליקה מתפתחת לצד מופעים קלאסיים יוקרתיים באולמות העתיקים של העיר. לא פלא שהביקוש לחבילות נופש לבריסל עולה משנה לשנה.
 
בריסל היא בירתה המרתקת של בלגיה, וכן הבירה האדמיניסטרטיבית של האיחוד האירופי, היא היסטורית ואלגנטית מצד אחד, ותוססת ומפתיעה מצד שני. הניגוד החזק הזה חוזר על עצמו בסמטאות הצרות של העיר היפה, עם חזיתות אר-נובו מול מגדלי זכוכית מודרניים ואחוזות מימי הביניים.
 
במקרים רבים הזמנת כרטיסי טיסה ומלון בבריסל עשויה להיות משימה לא פשוטה, שדורשת השקעה של זמן וכסף, בעיקר בקיץ, כשספקי התיירות מעלים את מחירי הטיסות והחדרים בבתי המלון מתייקרים. בדיוק לשם כך קיים מנוע החיפוש החכם של כספי טורס לחבילות נופש ברחבי העולם. במנוע החיפוש עליכם להזין תאריכים, הרכב נוסעים ודירוג בית מלון, ואז נותר רק לבחור את חבילת הנופש המתאימה ביותר עבורכם מתוך מגוון חבילות נופש לבריסל. ההצעות נעות מנופש מוזל בבריסל למהירי החלטה שצריכים את החדר בבית המלון רק כדי להניח את הראש בסוף היום ועד לחופשות מפנקות במלונות יוקרה. הכל בהתאם לבחירת הפרמטרים שלכם ובצמוד לתאריכים הנוחים עבורכם.

בריסל

17°-24°
ראשון 13°-26°
שני 15°-29°
שלישי 16°-33°