נגישות
 • טיסות זולות לבריסל

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לבריסל

בריסל
טיסות - סדירות
20.05.19 - 27.05.19
החל מ: $196
הזמן
בריסל
טיסות - סדירות
20.05.19 - 26.05.19
החל מ: $331
הזמן
בריסל
טיסות - סדירות
30.05.19 - 04.06.19
החל מ: $305
הזמן

מידע על בריסל

עיר הבירה של בלגיה השוכנת לגדות נהר הסן היא גם עיר הבירה של האיחוד האירופי ומרכז פוליטי וכלכלי חשוב. בריסל היא הנקודה בה מתאחדים בולוניה ופלנדריה, חבלי הארץ שמרכיבים את בלגיה הקטנה והתוססת.
 
הדרך הטובה ביותר להתחיל את החופשה בבריסל היא בהליכה ספונטנית ברחובות העיר, שתוביל אתכם למוזיאונים מצוינים, מסעדות נפלאות עם קינוחים לא מהעולם הזה, וכיכרות שוקקות חיים, ביניהן כיכר הגראן פלאס- אחת הכיכרות המרשימות בתבל.
 
לא פלא שטיסות לבריסל כה מבוקשות- מדובר בעיר מופלאה, אשר שופעת באדריכלות אר-נובו, ציורי קומיקס אדירי מימדים על קירות ברחובות, חנויות שוקולד ואטרקציות ייחודיות רבות. כל אלה משתלבים עם היסטוריה עשירה, פארקים רחבי ידיים ופריסטיז' רב שבא לידי ביטוי בתרבות, באדריכלות ובאווירה האלגנטית בעיר היפיפייה.
 
למזמינים טיסות לבירסל צפוי מסע היסטורי מרתק, בשילוב עם איכות מעוררת קנאה של חיי היומיום בדמות בתי קפה ובארים אופנתיים המוצפים עד אפס מקום במקומיים נוטפי שיק ובתיירים מרוגשים. 

מזג אוויר, טיסה לבריסל ומה שביניהם

בריסל מתאפיינת באקלים ממוזג ובגשמים רבים, כך שלפני שעולים על טיסה לבריסל, כדאי להצטייד במטרייה עמידה, גם כשהתחזית נראית מבטיחה. מומלץ להגיע לבריסל במהלך חודשי הקיץ החמימים. קחו בחשבון כי בתקופה זו טיסות לבריסל עשויות להתייקר (אם כי תמיד תוכלו למצוא דילים לבריסל ברגע האחרון).
 
כספי טורס מספקת טיסות לבריסל במסלול ישיר עם החברות "בריסל איירליינז" ו"אל על", ובמסלול עם עצירות ביניים עם החברות "סוויס" ו"לופטנזה". באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי טורס, תוכלו להגיע בקלות ובמהירות להיצע רחב של טיסות לבריסל, דילים לבריסל וחבילות נופש לבריסל.

מומלץ בבריסל

כיכר גראן פלאס Grand Place, פסל המנקן פיס Manneken Pis, קתדרלת סן מישל וגודול Cathédrale saints Michel et Gudule, שער העצמאות Arc de Triomphe, האוטומיום Atomium, בית סטוקלט Stoclet Palace, מיני אירופה Mini-Europe, פארק בריסל Parc de Bruxelles, מוזיאון הקומיקס Brussels Comic Book Museum.

בריסל

11°-14°
שלישי 10°-15°
רביעי 8°-19°
חמישי 8°-21°