נגישות
 • חבילות נופש ביער השחור

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

חבילות נופש ביער השחור

יער השחור
PARKBLICK AN DER THERME
31.07.19 - 07.08.19
7  לילות  לינה בלבד
החל מ: $799
הזמן
ביער השחור
H+HOTEL STUTTGART HERRENBERG
29.07.19 - 05.08.19
7  לילות  ארוחת בוקר
החל מ: $784
הזמן
יער השחור
PARKBLICK AN DER THERME
14.08.19 - 21.08.19
7  לילות  לינה בלבד
החל מ: $1006
הזמן
היער השחור הוא רצועת טבע מדהימה במדינת באדן-וירטמברג שבגרמניה, שמתפרסת לאורך 160 ק"מ של הרים, עמקים מוריקים ויערות עבותים. נהר הנקר ונהר הדנובה, המתפתלים בין הפסגות והעמקים, מעניקים ליער השחור מראה קסום, אגדי כמעט. היער השחור משובץ בכפרים זעירים ובעיירות ספא ציוריות שכמו קפאו בזמן. העיר פרייבורג היא שער הכניסה ליער השחור, כשמיד אחריה מתחילים שבילים מופלאים שמובילים את המטיילים אל אגמים צלולים, מפלי מים מרשימים ונקודות תצפית עוצרות נשימה.
 
חבילות נופש ליער השחור, אשר מורכבות מטיסות לגרמניה ובחזרה לישראל בשילוב עם לינה בבית מלון באחת מן הערים או העיירות של היער השחור, הן מוצר תיירותי מבוקש בקרב תיירים מכל רחבי העולם. במהלך האביב והקיץ, חבילות נופש ליער השחור נמכרות כמו לחמניות חמות בזכות מזג האוויר המזמין השורר בגרמניה בחודשי מאי-ספטמבר.
 
עם העלייה בביקוש, חלה גם עליה במחירים. מנוע החיפוש החכם של כספי טורס מיועד לחיפוש חבילות נופש ליער השחור וליעדים פופולאריים נוספים ברחבי העולם, באמצעותו ניתן להשוות מחירים בין מגוון חבילות נופש ליער השחור ולהגיע בקלות לחבילה משתלמת גם בשיא עונת התיירות של גרמניה. הזינו במנוע החיפוש החכם את תאריכי החופשה המבוקשים, הוסיפו את הרכב הנוסעים ודרגו בכוכבים את המלונות, בהתאם לרמת האירוח בה אתם מעוניינים. בתוצאות החיפוש תקבלו גישה למגוון חבילות נופש ליער השחור.

מינכן

12°-23°
חמישי 13°-23°
שישי 14°-24°
שבת 14°-27°