טיולים מאורגנים ליער השחור מזמינים בכספי טורס

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים מומלצים ליער השחור

טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן ליער השחור
טיול מאורגן ליער השחור

טיולים מאורגנים ליער השחור

היער השחור הוא אחד האזורים הקסומים ביותר באירופה. היער ממוקם בפינה הדרום-מערבית של גרמניה, ומתפרס על 160 קילומטרים של עצים כהים, גבעות תמירות, ועיירות נופש- מפורצהיים בצפון ועד ולדסהוט בדרום. ממערב, היער יורד במדרון תלול עד לעמק הריין הקסום, ואילו ממזרח, מדרונותיו נושקים לעמק הדנובה העליון.
זה כנראה המקום בו הנזל וגרטל נתקלו בביתה של המכשפה, בין מרחבים עצומים של גבעות, עמקים, נהרות ויערות, וביניהם עיירות ספא ואתרי סקי יוקרתיים. בתי חווה מסורתיים, פרות חביבות, כפרים מקסימים...
מדינת באדן וירטמברג- אחד מחבלי הארץ הרומנטיים ביותר בגרמניה, הכולל בשטחו את היער השחור, ששימש כתפאורה בסיפורים רבים של האחים גרים. העיר היפה שטרסבורג, בירת חבל אלזס הצרפתי, המשלבת באופן יוצא מן הכלל את התרבות הצרפתית עם התרבות הגרמנית.
העיר פרייבורג, בירת היער השחור, שמשמרת עד היום את אופייה כעיר מימי הביניים לצד אווירה אוניברסיטאית ליברלית. בה נמצאת קתדרלה גותית ובית עירייה הישן.  עיירת הנופש באדן באדן, בה נהגו לנפוש דוסטוייבסקי וצ'כוב. עם הטיילת היפה, והטירה העתיקה. בנוסף, מרחצאות קרקלה המפוארים- הספא התרמי המפורסם באירופה.
בהיידלברג, עיר-אוניברסיטה גרמנית השוכנת על גדות נהר נקר הרומנטי. כאן פעלו ויקטור הוגו, גתה, מארק טווין והאחים גרים. עיר מרתקת.  העיירה טריברג נקודת היציאה אל אחד המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה. שם ניתן לטייל בפארק המפלים היפייפה, ואפילו לרכוש שעון קוקייה אמנותי- רבים אומרים ששעון הקוקייה הומצא בטריברג, ואכן, כל החנויות בעיירה מציגות לראווה שעוני קוקייה מרהיבים בעבודת יד.
כל אלה ועוד מחכים רק לכם!
אם אתם מחפשים אחר טיול שלא דומה לשום דבר שהכרתם, אין ספק שטיול מאורגן ליער השחור יעשה את העבודה. כך תחסכו זמן וכסף ותוכלו ליהנות ממסלול מדהים שמכסה את כל פינות החמד והעיירות המשמעותיות ביותר בחבל הארץ הקסום הזה.

פרנקפורט

14°-22°
שישי 13°-17°
שבת 11°-23°
ראשון 13°-24°