נגישות
 • טיסות לטורקמניסטן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לטורקמניסטן

טורקמניסטן
טיסות - סדירות
24.07.19 - 31.07.19
החל מ: $999
הזמן
טורקמניסטן
טיסות - סדירות
01.08.19 - 09.08.19
החל מ: $907
הזמן
טורקמניסטן
טיסות - סדירות
29.07.19 - 12.08.19
החל מ: $999
הזמן

מידע על טורקמניסטן

טיסה לטורקמניסטן תיקח אתכם הישר למדינה הפחות מוכרת, השוכנת במרכזה ובליבה של אסיה. בעבר היא נחשבה לחלק בלתי נפרד מברית המועצות ושמה היה בזמנו "הרפובליקה הסוציאליסטית הסובייטית של טורקמניסטן". בשנת 1991 היא נהייתה מדינה עצמאית ואוכלוסייתה מונה כיום יותר מ-5 מיליון תושבים. תמצאו בה אתרים ארכאולוגיים היסטוריים, מונומנטים מרשימים, אנדרטאות ואפילו הר געש.

זמני טיסה לטורקמניסטן

אם ברצונכם להגיע בטיסה מנמל התעופה בן גוריון אל נמל התעופה שבטורקמניסטן, עליכם לבחור במסלול עם טיסת המשך. החברות המציעות טיסות ליעד זה הן טורקיש איירליינס Turkish Airlines לופטגנזה Lufthansa ועוד. תוכלו לבחור את מספר העצירות המבוקש, החל מעצירה אחת ועד למספר רב של עצירות ובהתאם לזה גם את אורך המסלול כולו ועלות הנסיעה. באפשרותכם גם לשלב בטיול זה יעד נוסף משכנותיה של טורקמניסטן וליהנות מכל העולמות.

מתי כדאי לטוס לטורקמניסטן?

האקלים במדינה נחשב ליבש ומדברי. החודש החם ביותר הוא יולי, בו הטמפרטורות יכולות להגיע עד ל-37 מעלות צלזיוס ביום, בעוד החודש הקר ביותר הוא ינואר בו הטמפרטורות עלולות לרדת ל-2 מעלות בלילות. יש להצטייד בתקופה זה בבגדים חמים ולהיות אף מוכנים לשלג.

מה לעשות בטורקמניסטן?

לאחר טיסה לטורקמניסטן יעמדו לרשותכם מגוון רחב של אטרקציות כמו "שער הגיהנום" שהוא הר געש של ממש, "ניסה" שהוא אתר ארכאולוגי חפור גדול ומרשים מאוד, ממנו ניתן ללמוד רבות על ההיסטוריה של האזור והמונומנטים של המדינה כמו אנדרטת הניטרליות המרהיבה ואנדרטת העצמאות.
רוצים לטייל באסיה, אך מעדיפים עזרה בתכנון הטיול? מעוניינים שאנחנו נשריין לכם את כרטיסי הטיסה, המלונות שבאזור, הכרטיסים לאתרים ולאטרקציות ואוטובוס צמוד? לטיולים מאורגנים בעולם כולו לחצו כאן
Not Found