טיסות לופטהנזה - מזמינים בכספי טורס

טיסות לופטהנזה

לופטהנזה היא חברת התעופה הגדולה בגרמניה, ובאירופה בכלל, שמפעילה למעלה מ-600 מטוסים, ונמצאת בעשירייה הפותחת של חברות התעופה הטובות בעולם.
טיסה למינכן

טיסה למינכן

בין התאריכים, 25.06 - 02.07
טיסה סדירה
LUFTHANSA
באישור מיידי
החל מ $1,194
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לפרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

בין התאריכים, 07.07 - 15.07
טיסה סדירה
LUFTHANSA
באישור מיידי
החל מ $567
להזמנה מחיר לאדם
טיסה לברלין

טיסה לברלין

בין התאריכים, 07.07 - 14.07
טיסה סדירה
LUFTHANSA
באישור מיידי
החל מ $597
להזמנה מחיר לאדם

טיסות לופטהנזה

בסיסה המרכזי של חברת התעופה לופטהנזה ממוקם בשדה התעופה הבינלאומי של פרנקפורט. תוכנית הנוסע המתמיד שלה נקראת "Miles&More".
 
לופטהנזה מפעילה 21 טיסות שבועיות בקו פרנקפורט-תל אביב ו-14 טיסות שבועיות בקו מינכן-תל אביב (במטוסי איירבוס A321). בעבר הופעלו גם טיסות ישירות מתל אביב לברלין ולדיסלדורף, אך בשל ביקוש נמוך, הקווים הללו בוטלו והם עשויים להתחדש בעתיד.
 
לופטהנזה נחשבת לבחירה מספר אחת בקרב נוסעים ישראלים רבים שפוקדים את אירופה בתדירות גבוהה. הטיסות שלה מחברות כאמור בין ישראל לגרמניה, ומשם ניתן להמשיך בטיסות המשך סמוכות ללמעלה מ-200 יעדים נוספים באירופה.

מהם יעדי הטיסות של לופטהנזה?

ללופטהנזה מעל 200 יעדי טיסות באירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה ואפריקה. תוכלו להגיע עם לופטהנזה לכל יעדיה באמצעות אחד מהקונקשנים שלה במינכן או פרנקפורט.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-30 ימים לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב / ביטול טיסת לופטהנזה?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לקרוא אודות מדיניות הפיצוי באתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן