לופטהנזה

טיסות לופטהנזה

ברלין

טיסה לברלין

27.10 - 03.11
טיסת סדירות
AUSTRIAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $374
להזמנה מחיר לאדם
מינכן

טיסה למינכן

05.11 - 12.11
טיסת סדירות
BRUSSELS AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $387
להזמנה מחיר לאדם
פרנקפורט

טיסה לפרנקפורט

27.10 - 03.11
טיסת סדירות
AUSTRIAN AIRLINES
באישור מיידי
החל מ $416
להזמנה מחיר לאדם

טיסות לופטהנזה

לופטהנזה היא חברת התעופה הגדולה בגרמניה, ובאירופה בכלל, שמפעילה למעלה מ-600 מטוסים, ונמצאת בעשירייה הפותחת של חברות התעופה הטובות בעולם. בסיסה המרכזי ממוקם בשדה התעופה הבינלאומי של פרנקפורט. תוכנית הנוסע המתמיד שלה נקראת "Miles&More".
 
לופטהנזה מפעילה 21 טיסות שבועיות בקו פרנקפורט-תל אביב ו-14 טיסות שבועיות בקו מינכן-תל אביב (במטוסי איירבוס A321). בעבר הופעלו גם טיסות ישירות מתל אביב לברלין ולדיסלדורף, אך בשל ביקוש נמוך, הקווים הללו בוטלו והם עשויים להתחדש בעתיד.
 
לופטהנזה נחשבת לבחירה מספר אחת בקרב נוסעים ישראלים רבים שפוקדים את אירופה בתדירות גבוהה. הטיסות שלה מחברות כאמור בין ישראל לגרמניה, ומשם ניתן להמשיך בטיסות המשך סמוכות ללמעלה מ-200 יעדים נוספים באירופה.

מהם יעדי הטיסות של לופטהנזה?

ללופטהנזה מעל 200 יעדי טיסות באירופה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה ואפריקה. תוכלו להגיע עם לופטהנזה לכל יעדיה באמצעות אחד מהקונקשנים שלה במינכן או פרנקפורט.

כיצד ניתן לבצע שינוי מועדי טיסות?

אם הזמנתם את כרטיסי הטיסה שלכם דרך אתר האינטרנט או שירות המכירות הטלפוני של כספי טורס, נשמח לעמוד לשירותכם ולבצע ביחד איתכם את התהליך הנדרש בטלפון הבא: 03-7962080

איך מבצעים צ'ק-אין בלי לעמוד בתור בשדה התעופה?

אין צורך לפנות לשירות הלקוחות של כספי טורס לביצוע הצ'ק-אין. החל מ-30 ימים לפני מועד הטיסה שנקבעה, תוכלו לבצע צ'ק-אין מקוון באתר האינטרנט של החברה.

מה לעשות במקרה של אובדן מזוודה או נזק למזוודה?

לעתים מתרחשים עיכובים בלתי צפויים וטעויות אנוש. במידה וקיבלתם את המזוודה שלכם, אך גיליתם שהיא ניזוקה במהלך הטיסה, או שחפציכם נפגעו בכל צורה שהיא, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה, למלא דוח נזק כבודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם.
 
במקרה של אובדן מזוודה, יש לגשת למחלקת אבידות ומציאות בשדה התעופה בו התבצעה הנחיתה ואליו לא הגיעה המזוודה, למלא דוח אובדן מזוודה, ולהגיש תלונה בכתב לחברת התעופה בצירוף הדוח וכרטיס הטיסה שלכם. לפרטים נוספים היכנסו לאתר האינטרנט של החברה.

מהן הזכויות שלי במקרה של עיכוב / ביטול טיסת לופטהנזה?

במידה ומדובר בטיסה סדירה, אתם מוזמנים לקרוא אודות מדיניות הפיצוי באתר האינטרנט של החברה. במידה ומדובר בטיסת שכר שהוזמנה דרך כספי טורס, אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות שלנו בטלפון הבא: 03-7962080

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן