נגישות
 • טיסות זולות לטיוואן

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות לטיוואן

טיוואן
טיסות - סדירות
29.07.19 - 05.08.19
החל מ: $1026
הזמן
טיוואן
טיסות - סדירות
30.07.19 - 09.08.19
החל מ: $1057
הזמן
טיוואן
טיסות - סדירות
30.07.19 - 13.08.19
החל מ: $1026
הזמן

מידע על טיוואן

טייוואן היא הרפובליקה הסינית. ההבדל בינה לבין סין, הוא שטייוואן חולשת על האי טייוואן ועל שלישיית איים נוספת, ואילו שטחה של סין הוא ברובו יבשתי. בין סין לבין טייוואן קיימים חיכוכים עד היום ומעמדה של טייוואן כמדינה עצמאית הוא לא חד משמעי.
 
עיר הבירה של טייוואן, טאיפיי, היא עיר קוסמופוליטית מרשימה שקו הרקיע שלה נשלט על ידי גורדי שחקים אדירי מימדים. לצד טאיפיי, במהלך הטיול בטייוואן מתגלות ערים מופלאות נוספות, ביניהן טאינאן העתיקה והמסתורית וגאושיונג, העיר השנייה בגודלה בטייוואן.
 
מטיילים רבים מגיעים לטייוואן בשביל הטרקים המרהיבים בשרשרת ההרים החוצה את האי ובראשה פסגתו של הר היו-שן, וחלומותיהם הפרועים ביותר מתגשמים ממש שם.
 
האפשרויות שעומדות להיפתח בפניכם הן בלתי מוגבלות: נסו זן חדש של תה אורגני, בקרו בעוד מקדש אלוהי, שפרו את המנדרינית המדוברת שלכם, טעמו מפירות הים של שווקי הלילה, הביטו על הצוקים המתנשאים מעל הים, לכו לאיבוד במעמקיהם של יערות טרופיים...
 
טייוואן מעניקה למבקריה את החופש להגיע לכל מקום ולעשות כל דבר – היא הכי עמוקה, הכי אמיתית.
 
אם אתם מתכננים את הטיול שלכם למזרח, אל תוותרו על טיסה לטייוואן, זהו מסע נדיר, עמוס בתוכן ובמראות לא מהעולם הזה. המקדשים הצבעוניים המשבצים את מרחבי הטבע המהממים של טייוואן הם חללים מושלמים לחשבון נפש.

מזג אוויר, טיסות לטייוואן ומה שביניהם

צפון האי מתאפיין באקלים סובטרופי. הדרום הוא טרופי. בחודשי יולי עד ספטמבר חלה העונה הגשומה, המלווה לרוב בסופות טייפון. לצד התגברות הסופות חלה ירידה במחירי הטיסות לטייוואן, אך אנו ממליצים לא להסתכן ולהגיע לטיול בטייוואן בחודשי הסתיו והאביב.
 
ניתן להגיע בטיסה לטייוואן דרך יעדים שונים באירופה ובאסיה. לטייוואן שישה שדות תעופה בינלאומיים, כשנקודת ההתחלה המקובלת לטיול בטייוואן היא שדה התעופה בעיר הבירה, טאיפיי (TSA).
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לטייוואן דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה. מנוע החיפוש החכם של כספי יאפשר לכם להגיע להיצע רחב של טיסות לטייוואן- רק בחרו את התאריכים הנוחים לכם ואת הרכב הנוסעים, ואתם כבר בחצי הדרך לטיול החלומי שלכם.

מומלץ בטייוואן

מקדשי אגם לוטוס Lotus Pond, הפארק הלאומי אלישן Alishan National Scenic Area, המעיינות החמים בהר שבעת הכוכבים Seven Star Mountain hot springs, מוזיאון הארמון הלאומי בטאיפיי National Palace Museum, מקדש לונגשאן Lungshan Temple, גורד השחקים Taipei 101, מנזר פו גואנג שאן Fo Guang Shan, מקדש קונפוציוס Temple of Confucius.

טייפה

27°-35°
חמישי 27°-34°
שישי 27°-34°
שבת 28°-34°