נגישות
 • טיסות לסין

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לסין

סין
טיסות - סדירות
26.07.19 - 02.08.19
החל מ: $788
הזמן
סין
טיסות - סדירות
30.07.19 - 09.08.19
החל מ: $674
הזמן
סין
טיסות - סדירות
28.07.19 - 11.08.19
החל מ: $773
הזמן

מידע על סין

סין היא המדינה המאוכלסת ביותר בעולם. בין אם זה הביקור הראשון שלכם, או הביקור העשרים, מדובר במדינה כה גדולה, כה מגוונת ומשתנה בקצב כל כך מהיר, שטיסה לסין היא תמיד הרפתקה מרגשת. היא מגוונת גם באוכלוסייתה וגם בנופיה המרהיבים- מדבריות, יערות טרופיים ורכסי הרים עצומים.
 
יופיו של הטבע משתלב עם תרבות והיסטוריה עשירה. סין כבר ילדה גדולה, בת יותר מ-6,000 שנים. בואו נודה באמת, לציוויליזציה העתיקה ביותר בעולם יש עוד ארנב או שניים בכובע.
 
סין היא יותר ממדינה, היא עולם בפני עצמו - בית לפלאי עולם כמו החומה הגדולה, לוחמי טרקוטה, הארמון הקיסרי בבייג'ינג והר "לושאן". בעשורים האחרונים, העולם הזה הופך למעצמה הגדולה ביותר על כדור הארץ. לא פלא שטיסות לסין נחטפות כמו לחמניות חמות.
 
לפני שתיגשו לתכנון המסע שלכם בסין, התאבזרו בזוג נעלי הליכה איכותיות, שכן צפויים לכם מסלולים מאתגרים במעלה הרים אפופי ערפל, התחקות אחר החומה הגדולה שמתפתלת בין ההרים, גילויים מרגשים של מקדשים ומנזרים, טראסות אורז עצומות, כפרים ציוריים והיכרות צפופה עם אחת התרבויות המרתקות בתבל.
 
ובל נשכח את הערים המדהימות בייג'ינג, שנגחאי והונג קונג שמשמשות דיוקנאות מדויקים של סין המודרנית והשאפתנית.

מזג אוויר, טיסה לסין ומה שביניהם

האקלים בסין נע בין טרופי בדרום ועד ארקטי בצפון ובהרי ההימלאיה. עונת המונסונים נמשכת מיולי עד ספטמבר. בסתיו, טיסות לסין פופולריות בעיקר בקרב אנשי עסקים ששווה ללמוד מהם, שכן בחודשי ספטמבר-דצמבר סין פחות מוצפת בתיירים ומזג האוויר מדהים.
 
משך טיסה מסין לישראל כעשר שעות. כספי טורס מספקת טיסות דרך כל חברות התעופה המפעילות טיסות ליעד זה, כולל Ukraine International, British Airways, Turkish Airlines, אל-על ועוד. באמצעות מנוע החיפוש החכם של כספי, תוכלו להשוות ולבחור מתוך מגוון טיסות לסין ללא עצירות ביניים, או עם עצירת ביניים אחת לפחות באירופה או באסיה.
 
שלושת שדות התעופה הגדולים והמרכזיים ביותר בסין נמצאים בבייג'ינג, שנגחאי והונג קונג. כל שדות התעופה מקושרים למרכזי הערים באמצעות רשת הרכבות היעילה והמהירה ביותר בעולם.
 
מומלץ לתכנן מראש את כל הקשור בתחבורה בסין, בשל המרחקים הניכרים והמחסור התקופתי בכרטיסים שחל במהלך תקופות עומס כמו חודש אוגוסט. מערכת הרכבות של סין היא כאמור יעילה מאוד, האוטובוסים זולים אך איטיים יותר, ומבחינת השכרת רכב – המדינה גדולה מאוד וקיימות בה הגבלות רבות, אז כדאי לשקול זאת בכובד ראש.

מומלץ בסין

העיר האסורה Forbidden City- Zijin Cheng, כיכר טין-אן-מן Tiananmen Square, ארמון הקיץ Yi He Yuan Summer Palace, החומה הסינית הגדולה Great Wall of China, המוזיאון הלאומי של סין The National Museum of China, מקדש השמיים The Temple of Heaven, גן החיות של בייג'ינג Beijing Zoo, מקדש האדמה Beijing Temple of Earth, הבודהה הגדול טין טאן ומנזר פו לין Tian Tan Giant Buddha & Po Lin Monastery, מקדש 10,000 הבודהות Ten Thousand Buddhas Monastery, האי לאמה Lamma Island, פארק הונג קונג Hong Kong Park, שוק הלילה בקואלון Temple Street Night Market.

 

בייגין

21°-30°
ראשון 26°-37°
שני 22°-30°
שלישי 22°-35°