נגישות
 • טיסות לקניה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לקניה

קניה
טיסות - סדירות
26.07.19 - 02.08.19
החל מ: $725
הזמן
קניה
טיסות - סדירות
31.07.19 - 10.08.19
החל מ: $725
הזמן
קניה
טיסות - סדירות
31.07.19 - 14.08.19
החל מ: $725
הזמן

מידע על קניה

קניה היא מדינה מזרח אפריקאית השוכנת לחופי האוקיינוס ההודי. סוואנות עצומות עם עדרים על גבי עדרים של חיות בר, הרים מושלגים על קו המשווה, שבטים מסורתיים שמשמרים את הצבע והנשמה שחסרה כל כך בעולם המודרני... ברוכים הבאים לקניה.
 
תרמילאים, מטיילים ומחפשי הרפתקאות מרחבי העולם מגיעים בטיסות לקניה מדי שנה. השילוב בין החופים היפיפיים לבין ההרים המאסיביים, ביניהם הר קניה, המתנשא לגובה של מעל ל-5,000 מטר ומשובץ בקרחונים- הוא שילוב עוצר נשימה.
 
בקניה תוכלו להפוך לחלק מהטבע, בין האריות, הנמרים, הקרנפים והפילים. יש קסם מיוחד לערבה האינסופית, הרי הגעש ושמורות הטבע, שלא ניתן לשחזור באף מדינה אחרת בעולם. זה הבקע שאיים לקרוע לגזרים את יבשת אפריקה, אלה יערות הגשם הצפופים והחופים ששופעים בדקלים וחול לבן, והמדבריות האינסופיות. קניה היא מדינה של תוואי שטח אגדיים שמעצימים את הערגה העמוקה אל אפריקה המיוחדת.
 
מלבד הטבע, בעלי החיים, והשבטים המרתקים, טיסות לקניה פופולאריות גם בזכות ערים תוססות כמו ניירובי, עיר הבירה.

מזג אוויר, טיסות לקניה ומה שביניהם

אזורי החוף של קניה מתאפיינים באקלים טרופי, כך שמישור החוף חם ולח מאוד לאורך כל השנה. האזור של פנים-הארץ הוא יבש מאוד, וככל שעולים אל ההרים, מזג האוויר נהיה קר וגשום יותר ויותר.
 
בקניה לא מעט שדות תעופה, הממוקמים בקרבת שמורות הטבע והערים המרכזיות. שערי האוויר המרכזיים של המדינה הם שדה התעופה הבינלאומי בניירובי, שדה התעופה הבינלאומי באלדורט ושדה התעופה הבינלאומי במומבסה.
 
בעת תכנון טיול לאפריקה, מומלץ להזמין כרטיסי טיסה לקניה מבעוד מועד ולהשאיר זמן לחיפוש מידע שימושי ותכנון המסלול. כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה ליעדים נבחרים בקניה, כמו ניירובי ומומבסה. טיסות לקניה לא בהכרח צריכות להיות יקרות- עם מנוע החיפוש של כספי, תוכלו לאתר בקלות ובמהירות טיסות לקניה במחירים משתלמים בהתאם לתאריכים הנוחים עבורכם. 

מומלץ בקניה

מסאי מארה Masai Mara, ספארי אמבוסלי Amboseli, בית היתומים לפילים וקרנפים The David Sheldrick Wildlife Trust, האי לאמו Lamu, טרק להר קניה Mount Kenya, שמורת סמבורו Samburu National Park, אגם טורקנה Lake Turkana, אגם נקורו Lake Nakuru.

ניירובי

21°-26°
ראשון 20°-29°
שני 17°-27°
שלישי 15°-25°