נגישות
 • טיסות לגינאה

טופס חיפוש, על מנת להזין פרטי חיפוש אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6

טיסות זולות לגינאה

גינאה
טיסות - סדירות
24.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1576
הזמן
גינאה
טיסות - סדירות
25.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1278
הזמן
גינאה
טיסות - סדירות
23.07.19 - 07.08.19
החל מ: $1173
הזמן

מידע על גינאה

טיסות לגינאה המשוונית

טיסות לגינאה המשוונית יקחו אתכם לאחת מהמדינות הקטנות ביותר באפריקה. בירת המדינה, מלאבו (Malabo), שוכנת באי ביוקו. למרות שמה, המדינה אינה שוכנת על קו המשווה עצמו בשטחה, אלא יחסית קרוב אליו. היא ממוקמת במרכז אפריקה וגובלת בגבון, בקמרון ובאוקיינוס האטלנטי. היא מורכבת בעיקר מהאי ההררי ביוקו Bioko ומהשטח הנקרא ריו מוני Rio Muni.

זמני טיסה לגינאה המשוונית ושדה התעופה 

הזמינו טיסה לגינאה המשוונית עם עצירת ביניים עוד היום במגוון חברות התעופה האמינות. לרשותכם עומדות שלל חברות כמו Ethiopian Airlines, Luftansa ועוד. תוכלו לבחור בטיסה עם עצירת ביניים אחת או עם שתי עצירות. משך הטיסה יכול לנוע מ-13 שעות ויותר, תלוי במספר ובאורך עצירות הביניים שתבחרו. לאחר מכן תגיעו לשדה התעופה של גינאה המשוונית ותוכלו להתחיל את הטיול האפריקאי המדהים שלכם.

מתי כדאי לטוס לגינאה המשוונית?

האקלים במדינה הוא טרופי, חם וגשום. בממוצע הטמפרטורות ביום הן באזור ה-30 מעלות ובלילה באזור ה-20 מעלות. יש בה משקעים וגשמים רבים, ביניהם אף גשמי מונסון. באי ביוקו, העונה הגשומה חלה מיולי ועד לינואר ובחלק של ריו מוני, העונה הגשומה היא מפברואר עד יוני ומספטמבר עד דצמבר.

מה לעשות בגינאה המשוונית?

המדינה מציעה פארקים כמו Pico Basile המכיל הר געש וניתן לעשות בו גם טיול רגלי ופארק Monte Alen National Park בו בהחלט מומלץ לעשות ביקור כשאתם באזור וליהנות מטבע טרופי מרהיב. בעיר הבירה, מלאבו, תיהנו מפארק עירוני מקסים, Malabo National Park ומהקתדרלה העירונית St. Elizabeth’s Cathedral לה שפע של היסטוריה.
רוצים לטייל באפריקה אך מעדיפים עזרה בתכנון הטיול? לטיולים מאורגנים לחצו כאן

CONAKRY

24°-27°
ראשון 24°-26°
שני 26°-26°
שלישי 24°-26°