טיסות לבהוטן מזמינים בכספי טורס

טיסות לבהוטן

בהוטן היא ממלכה ייחודית המתפרסת על פני עמקים ירוקי-עד ופסגות מושלגות בהרי ההימאליה. כך, בין סין להודו מסתתרת אחת המדינות המבודדות ביותר בעולם, המשמרת בקנאות את הבודהיזם הטיבטי ומקיימת תרבות צנועה וצבעונית כשברקע נופים פראיים ובתוליים ואלפי קילומטרים שיד האדם אינה מעזה לגעת בהם.

בהוטן, מה חשוב לדעת?

השלטון בבהוטן דואג לנתב את התיירות כך שהמטיילים לא יפגמו בשלמות הבודהיסטית האופפת את מרחביה הירוקים של המדינה.
 
טיסה לבהוטן היא תחילתה של הרפתקה קסומה ומיוחדת שלא תשכחו... זה המקום בו לזמן ולכסף אין משמעות, ובעיניי התושבים המקומיים, אין דבר חשוב יותר מאושר. כן כן, אושר ב-א'...
 
בהוטן היא כנראה ההשראה לספרו האהוב של גבי ניצן, "באדולינה", שכן היא עונה בדיוק מחשיד על כל התיאורים בהם בחר ניצן להשתמש בסיפורו אודות המלך והמלכה ממלכת באדולינה. אז אם אתם מתכננים טיול בהודו או בסין, אל תפסחו על טיסה לבהוטן. רק בבהוטן תזכו לחוות טרקים שמעטים התנסו בהם, בין כפרים, יערות, פסגות מושלגות וסיפורים על מלכים ודרקונים.

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן

מזג אוויר, טיסות לבהוטן ומה שביניהם

בבהוטן חמש עונות שנה: קיץ, מונסון, סתיו, חורף ואביב. מומלץ להזמין טיסות לבהוטן בחודשי הקיץ, שכן החום עדיף על החורפים הקשים עם הטמפרטורות הקיצוניות.
 
חבלי הארץ במזרח ומרכז בהוטן מתאפיינים באקלים נוח ללא תנודות חדות. הרי ההימלאיה הנמצאים בשטחה של בהוטן נהנים משלג בכל עונות השנה.
 
לא ניתן להגיע בטיסה ישירה מישראל לבהוטן. טיסות לבהוטן הן טיסות עם נחיתת קישור ביעד נוסף באסיה, כשהנחיתה הסופית היא בשדה התעופה הבינלאומי של בהוטן שנמצא בעיר פארו (PBH).
 
כספי טורס מספקת כרטיסי טיסה לבהוטן דרך כל חברות התעופה המציעות טיסות ליעד זה- נסו את מנוע החיפוש החכם של כספי ותוכלו לקבל מגוון הצעות משתלמות.
  • שפה דזונגקה
  • מטבע נגולטורם ‏
  • קידומת חיוג 975+
  • שדה תעופה פארו

מומלץ בבהוטן

שוק סוף השבוע בטימפו Weekend Market of Thimpu, מנזר קן הנמרים Tiger’s Nest Monastery, מבצר הדזונג פונקה Punakha Dzong, טרק למבצר הדזונג זורי Zuri Dzong Hike, הכפר החבוי The hidden village of Rukha.

פארו

17°-21°
רביעי 17°-19°
חמישי 15°-18°
שישי 15°-18°