ויזה עסקית לרוסיה - אשרות כניסה

ויזה לרוסיה

אין צורך בוויזת תייר לישראלים שטסים לרוסיה, כל עוד תקופת השהייה לא עולה על 90 ימים רצופים או על 90 ימים לא רצופים מתוך 180 ימים בסך הכל. הצורך באשרת כניסה לרוסיה עבור ישראלים בוטל בהסכם שנחתם בין ישראל לרוסיה בספטמבר 2008. כלומר, תיירים ישראלים שמגיעים לביקור ברוסיה אינם צריכים להחזיק במסמך אשרת כניסה (ויזה).
 
עם זאת, יש צורך בכרטיס טיסה ליציאה מרוסיה (כרטיס חזור) ובטופס הגירה (Migration card / Миграционная карта) שמחלקים במטוס או באולם שליד מעבר הגבולות בשדה התעופה ברוסיה.
 
ישנה גם חובת הרשמה במחלקת ההגירה הפדראלית של רוסיה (Registration). ההרשמה כלולה לרוב בשירותי המלונות בערים מרכזיות ברוסיה – בררו מול המלון שהזמנתם האם אכן שירות זה כלול במחיר. במידה ואתם מגיעים לביקור משפחתי ברוסיה, ובכוונתכם לשהות בבית של בני משפחה או חברים, עליכם לגשת לתחנת המשטרה או למחלקת ההגירה הפדראלית באזור המגורים ולבצע רישום, בלעדיו לא תוכלו לצאת מרוסיה. המארחים שלכם מחויבים להחזיר למחלקת ההגירה את ספח האישור על ההרשמה תוך יומיים מתאריך היציאה שלכם מרוסיה.
 
מומלץ שיהיה לכם ביטוח בריאות לכל תקופה שהייתכם ברוסיה, ושיהיה ברשותכם אישור הזמנת חדר במלון (Reservation confirmation / voucher) או מכתב מהמארחים שלכם שכולל את פרטי הדרכונים שלהם ושלכם וכן כתובת מדויקת).
 
במידה ואין ברשותכם דרכון ישראלי, עליכם להוציא ויזה דרך השגרירות הרוסית בתל אביב או בחיפה. במידה ואתם מגיעים לרוסיה למטרת לימודים, עליכם לקבל ויזת סטודנט דרך השגרירות הרוסית (יש להגיע עם אישורי הרשמה וקבלה לאוניברסיטה הרלוונטית). גם במידה ואתם מגיעים למטרת עסקים, עליכם לעבור דרך השגרירות, בכדי להוציא ויזה עסקית לרוסיה.
 
ויזה עסקית לרוסיה מתחלקת לשלושה סוגים: ויזת כניסה אחת לתקופה של עד 30 יום, ויזת שתי כניסות לתקופה של שלושה חודשים, וויזה ללא הגבלת כניסות לתקופה של שנה. כשאתם מגיעים לשגרירות להוציא את הויזה העסקית, עליכם להגיע עם דרכון שתקף לשנה לפחות, תמונת פספורט עדכנית וטופס הזמנה.

מחלקת הוויזות של כספי טורס - ליווי מלא לאורך כל הדרך

תוכלו לבצע את תהליך הוצאת הויזה להודו באמצעות שירותי מחלקת הויזות של כספי טורס. אנו מציעים ניסיון של שנים בהנפקת ויזות לחו''ל, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שעוד לפני הטיול הגדול שלכם אתם נמצאים בידיים טובות.
 
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, נשמח לתת מענה וללוות אתכם בתהליך הוצאת הויזה: 03-7962005

פרטי שגרירות ישראל ברוסיה

Bolshaya Ordynka 56
P.O.B 113095, Moscow
Tel: (7)495-2306700
Fax: (7)495-6602788
E-Mail: info@moscow.mfa.gov.il
Opening Hours: Mon-Fri 09:00-12:00

פרטי שגרירות וקונסוליית רוסיה בישראל

כתובת: רחוב הירקון 120, תל אביב, 63573
טלפון: 03-522-6736
כתובת: רחוב הפרסים 24, חיפה, 31000
טלפון: 04-866-7551
 

הרשמה למועדון הלקוחות של כספי טורס

כתובת המייל נשמרה ברשימת הדיוור
כתובת זו קיימת ברשימת הדיוור
כתובת המייל לא נשמרה, נסה שוב במועד מאוחר יותר

למה להזמין בכספי טורס?

  • הכי זולים במחירים
  • 3 תשלומים ללא ריבית
  • הזמנת און ליין ללא דמי טיפול
  • סוכנות ישראלית וותיקה המכבדת את חוק הגנת הצרכן