חברות השכרת רכב בחו"ל

ישנן אינספור חברות השכרת רכב בינלאומיות שפועלות בחו"ל. בין החברות האיכותיות ביותר בעולם מתבלטות ה"כוכבות" הבאות:
• Hertz- ידועה באפשרויות המגוונות שלה עבור שוכרים עם מוגבלויות ומצטיינת בהתאמה אישית לצרכים הספציפיים של השוכר. לחברה זו מגוון רכבים ידידותיים לסביבה, תוכניות סיוע בדרכים (במקרה של תקלות, תאונות וכדומה), ושירות לקוחות מצוין.
 
• Avis- חברה מקצועית ואמינה עם סניפים רבים בכל יעד בעולם. לוקה בחסר בכל הנוגע לרכבים היברידים ואפשרויות השכרת רכב "ירוקות".
• Alamo- מתגאה בשירות לקוחות זמין ופונקציונאלי באינטרנט, כולל האפשרות לעשות צ'ק אין און ליין. חברה זו היא חברת בת של החברה "Enterprise Holdings", אשר מחזיקה גם בחברות "National" ו-"Enterprise".
• Enterprise- חברה מצוינת אשר מתבלטת במבחר העצום שלה של סוגי רכב שונים להשכרה. חברה זו מצטיינת גם בכל הקשור לשירות לקוחות, שירותי סיוע בדרכים, רכבים ידידותיים לאיכות הסביבה, ואפשרויות של נסיעה משותפת (Carpooling).
• Thrifty- בחירה מצוינת עבור מי שרוצה לחסוך כסף וזמן. אחת החברות הגדולות בעולם, עם למעלה מ-1000 סניפים ב-70 מדינות, שמתחזקת תשתית טובה של שירות לקוחות ומבחר גדול של רכבים.
• Ace- אם אתם טסים הרבה לחו"ל, ומשתמשים לא מעט בשירותי השכרת רכב, זוהי חברה מומלצת עבורכם, כיוון שהיא מעניקה הנחות ומבצעים משתלמים ללקוחות חוזרים.
• National- חברה שידועה במבחר גדול של רכבים, כולל רכבי יוקרה, האמרים, טנדרים ורכבים היברידים. בחירה טובה עבור מטיילים שמתכננים לחצות גבולות מדיניים במהלך הנסיעה שלהם, בזכות הסניפים הרבים ותוכניות הסיוע בדרכים.
• Budget- בחירה טובה למי שמעוניין לבצע השכרה "בסיסית" ללא שירותים נלווים כמו סיוע בדרכים או רכבים המותאמים לבעלי מוגבלויות. חברה מקצועית ואמינה.
• Dollar- חברה טובה שידועה במחירים תחרותיים. לוקה בחסר בכל הקשור לתוכניות שמתמקדות באיכות הסביבה.
• Payless- מתאפיינת בתמחור הוגן מאוד של שירותי השכרת הרכב שלה. שימו לב לכך שכל תוספת לעסקה מצריכה תשלום נוסף.
 
האפשרויות הרבות מקשות על קבלת ההחלטה, אבל יש מספר מאפיינים שאם תדעו לאמוד אותם בעת ההשוואה בין החברות, תוכלו לבחור בקלות בעסקה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם.
 
חברת השכרת רכב טובה היא חברה עם סניפים רבים, רמת שירות גבוהה, מבחר גדול של רכבים מסוגים ומודלים שונים, ואפשרויות השכרה לטווח קצר, לטווח ארוך, ולכיוון אחד. מאפיינים אלה מצביעים על גמישות ועל יכולת של החברה לענות על צרכיהם המגוונים של קהלי לקוחות שונים.
 
תמחור הוא גורם מכריע, ללא ספק, כך שמומלץ תמיד לבחון רק חברות שמציעות תמחור תחרותי. אם אתם מתכננים לשכור רכב לפרק זמן קצר למטרת חופשה או עסקים, המאפיינים שיהיו חשובים עבורכם הם איסוף משדה התעופה או מסניף קרוב מאוד לשדה ביעד שלכם, צ'ק אין און ליין, וניווט GPS.
 
לפני שאתם מבצעים הזמנה של השכרת רכב בחו"ל, חשבו על הצרכים שלכם. אם אתם מתכננים לשכור רכב לפרק זמן ממושך, השוו בין חברות השכרת רכב אשר מפעילות סניפים רבים ביעד שלכם. אף פעם לא מזיק לדעת שלא משנה איפה אתם נמצאים, בקרבת מקום ישנו סניף של חברת ההשכרה, שם יוכלו לפתור לכם כל בעיה ואף להחליף לכם את הרכב במידת הצורך. במקרה של תקופת השכרה ממושכת, התמקדו בחברות אשר מציעות גם שירותי סיוע בדרכים. הכוונה היא לשירותי גרירה, אספקת דלק, תיקונים במוסך וכדומה. שירות כזה שכלול בעסקה יסייע לכם לנהוג בראש שקט, בלי לדאוג מהמחשבה "מה יקרה אם יהיה כשל ברכב, או תאונה". אז אם אתם מתכננים להיות הרבה על הכביש במהלך הביקור שלכם בחו"ל, כדאי שתשקלו זאת ברצינות.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.