השכרת רכב ברומניה

רומניה היא מדינה מדהימה, שמפתיעה במגוון עצום של נופים, ערים, אתרי נופש, מרחבי טבע וגם – כבישים. חווית הנהיגה ברומניה עוברת בשנים האחרונות מהפך קוסמטי שמזמן לא נראה כמוהו באירופה. יותר ויותר חברות השכרת רכב מתחילות להציע שירותי השכרת רכב ברומניה, ואנו שמחים לספק לכם מגוון הצעות עם חברות שונות, בטווחי מחירים שונים ובדגמי רכבים שונים.

למה כדאי לבחור בטיול ברומניה עם רכב?

אם אתם אוהבים להיות עצמאים, ולא פחות חשוב מזה – אם אתם אוהבים לנהוג, אז השכרת רכב היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם למיצוי של טיול בלתי נשכח ברומניה. בנסיעה ברכב שכור תוכלו להגיע למגוון יעדים בבוקרשט ומחוצה לה, באזורי הכפרים של טרנסילבניה, חופי הים השחור, דלתת הדנובה והפארקים הלאומיים המרהיבים שבהרי הקרפטים של רומניה. זאת ההזדמנות שלכם ליהנות מעצמאות מלאה בכבישים היפים ביותר בבלקן.

השכרת רכב ברומניה – איך, מתי ודרך איזו חברה?

לפני שאתם מבצעים הזמנה, כדאי שתכירו את מבחר חברות השכרת הרכב שעומד לרשותכם ברומניה. Hertz, Avis, Europcar ו-Budget הן השחקניות המרכזיות בשוק. אל החברות הבינלאומיות הללו מצטרפות גם חברות מקומיות, אבל אנחנו נמליץ לכם ללכת על בטוח ולבצע הזמנה של שירותי השכרת רכב ברומניה עם אחת מהחברות הגדולות, להן יש סניפים לא רק בבוקרשט אלא גם בערים מתויירות נוספות ברומניה, כמו קלוז'-נאפוקה, טימישוארה ובראשוב.
 
ניתן לבצע הזמנה בשדה התעופה של בוקרשט (Otopeni). בשדה מחכים לכם דוכנים של החברות הגדולות. החיסרון של הזמנה פרונטאלית כזאת הוא שייתכן מצב בו הרכב שאתם רוצים לא יהיה זמין במבחר הרכבים של אותו היום או השבוע. לכן נמליץ לכם לבצע הזמנה מראש – באינטרנט או בטלפון. כספי טורס מציעה שירותי השכרת רכב ברומניה ובכל מדינה אחרת בעולם. אתם יכולים לבצע את ההזמנה דרכנו בהתאם לתאריכים בהם אתם מתכננים לשהות ברומניה, התקציב שלכם והדגם המבוקש.
 
בעת איסוף הרכב בשדה התעופה יש להתעקש שנציג של חברת השכרת הרכב יגיע איתכם לעמדת האיסוף, במטרה לבחון את השריטות והפגיעות הקיימות ברכב ולוודא רישום שלהן – כך לא תגיעו למצב בו אתם צריכים לשלם קנס בתום הטיול על תקלות ופגיעות שלא התרחשו במהלך תקופת ההשכרה שלכם. 
 
מבחינת רישיון נהיגה, כדאי לדעת שחלק מחברות השכרת הרכב עשויות לבקש בנוסף לרישיון הנהיגה הישראלי, גם רישיון נהיגה בינלאומי. למידע נוסף על הנפקת רישיון נהיגה בינלאומי, קראו כאן. חשוב להדגיש שרק נהגים מעל גיל 21 יכולים לשכור רכב ברומניה. כדאי לדעת גם שמחירי ההשכרה של הרכבים האוטומטיים ברומניה גבוהים ממחירי ההשכרה של רכבים ידניים.

נהיגה ברומניה

ברומניה נוהגים בצד ימין. חובה לחגור חגורות בטיחות בכל המושבים. רק ילדים מעל גיל 12 יכולים לשבת במושב הקדמי. המהירויות המותרות הן: 50 קמ"ש בעיר, 90 קמ"ש בכביש ראשי ו-130 קמ"ש בכביש מהיר עם ארבעה נתיבים. נמליץ לכם למלא תמיד מיכל דלק מלא, כיוון שככל שמתרחקים מהאזורים המתויירים, תחנות הדלק הולכות ופוחתות.
 
חשוב לדעת שככל שמתרחקים מהערים לאזורים הכפריים, הכבישים הופכים ליותר מסוכנים ופחות מטופלים על ידי משרד התחבורה של רומניה. הדבר בא לידי ביטוי בבורות בכביש, בכבישים חצי-סלולים, ובחיות שחוצות במפתיע את הכביש – יש לפתוח עיניים ולנהוג בזהירות.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.