השכרת רכב בפורטוגל

השכרת רכב בפורטוגל זו משימה פשוטה מאוד, למרבה ההפתעה. בפורטוגל פועלות חברות השכרת הרכב המובילות בעולם, עם סניפים במיקומים נוחים, רכבים איכותיים ומחירים סבירים. לא משנה איזה סוג של טיול אתם מתכננים, רכב שכור הוא הדובדבן שבקצפת. על כבישיה היפים של פורטוגל מצפה לכם מסע של פעם בחיים בין חופי ים עוצרי נשימה, כרמים שטופי שמש, וערים היסטוריות עם מסעדות משובחות וחיי לילה היסטריים.
 
פורטוגל היא באמת מדינה יוצאת מן הכלל ביופייה ובכמות האטרקציות שלה, לכן, רכב צמוד יעניק לכם את החופש לחקור לא רק מפלצות-תיירות כמו ליסבון, אלא גם את הפנינים הנסתרות שמחוץ לערים הגדולות. מאחורי ההגה, אתם נהנים מחופש פעולה מלא. לכו בעקבות המוזה והספונטניות, והכירו את פורטוגל האותנטית, כפי שאתם רואים לנכון.
 
בצעו חיפוש בהתאם לתאריכי הנסיעה שלכם לפורטוגל, ובחרו בעסקה המתאימה ביותר עבורכם מתוך מבחר גדול של עסקאות עם חברות השכרת רכב שונות.

מאיזה גיל אפשר לשכור רכב בפורטוגל ומה כדאי לדעת?

ניתן לשכור רכב בפורטוגל החל מגיל 18, בתנאי שהנהג מחזיק ברישיון נהיגה מזה שנה לפחות. זוהי הדרישה הבסיסית, וייתכן וחברות השכרת רכב מסוימות יינקטו בדרישות מחמירות יותר. דבר שחוזר על עצמו אצל מרבית החברות הוא "דמי נהג צעיר"- תשלום נוסף בו נדרשים נהגים מתחת לגיל 25.
 
מערכת הכבישים המהירים הלאומית של פורטוגל מפגרת מאחורי מדינות אירופאיות אחרות, אבל ישנם כבישים מהירים עם שני נתיבים שמחברים בין כל חלקי המדינה, לצד כביש מהיר עם ארבע נתיבים שמתפרס על פני 590 ק"מ בין ליסבון ועד פורטו (כביש אגרה).

מרחקי נהיגה שכיחים בפורטוגל

ליסבון לאלמדה: 12 ק"מ (20 דקות).
ליסבון לפורטו: 318 ק"מ (3 שעות).
פורטו לטונדלה: 140 ק"מ (שעה ו-35 דקות).
אלבופיירה לפארו: 46 ק"מ (40 דקות).
אבורה לפארו: 287 ק"מ (שעתיים ו-45 דקות).

נהיגה בפורטוגל: חוקים ודגשים

הנהיגה בפורטוגל מותרת מגיל 18 ומעלה.
בפורטוגל נוהגים בצד ימין של הכביש, ומבצעים עקיפות רק משמאל. ישנן תקנות מחמירות נגד עקיפה מימין- חבל לשלם קנס של 1,000 אירו.
המהירות המותרת באזורים בנויים עומדת על 55 קמ"ש, ובכבישים מהירים: 80-120 קמ"ש.
אם אתם לא מחזיקים בדרכון אירופי, עליכם להחזיק ברישיון נהיגה בינלאומי לצד רישיון הנהיגה הישראלי שלכם.
מרבית תחנות הדלק פועלות בין השעות 7:00-22:00, תחנות דלק על כבישים מהירים פועלות 24 שעות ביממה.
יש להקפיד על הדלקת אורות במנהרות. כמו כן, אין לנהוג במנהרה עם משקפי שמש.
כל נוסעי הרכב נדרשים לחגור חגורות בטיחות.
במושב הקדמי יכולים לשבת רק ילדים מעל גיל 12.
שימו לב לכך שהמקומיים לא משתמשים באופן תדיר באיתות והיו ערים לפניות לא צפויות של רכבים סביבכם על הכביש.
 
מלאו את טופס הצור קשר ואחר מסוכנינו ישמח להתאים עבורכם את ההצעה המשלמת ביותר. אנו מקפידים על סטנדרטים בינלאומיים על מנת שחווית ההשכרה שלכם תהיה נעימה ופשוטה.